Jump to content

Автокликер


ozic

Препоръчан пост

Не знам дали се казва точно така, но ще обясня какво ми трябва.

 

В един сайт искам да трупам точки. За всяко кликане ти дават по една точка.

На една страница има 50 точки, върху които да се кликне. Страниците са номерирани от 1 до 150. Кликам на едната страница, след това натискам, примерно, страница 120, там кликам 50 пъти, после 121, ...

За да кликна на всички точки, на една страница, трябва да скролна с мишката надолу, за да се покажат и другите точки.

 

С каква програма да го настроя автоматично да клика вместо мен?

Link to comment
Сподели другаде

Аз не съм използвал такива програми, но не виждам нищо сложно поне от снимковият материал, а т.е след отваряне на експлорера трябва да кликнете и да се отбележи мястото като точки(размери и т.н), малко по-надолу е опцията колко клика да прави, в дясно през какъв интервал от време да го прави и в долната част с кой бутон от мишката(образно казано).

Не знам защо ви е тази програма, но ако е това за което си мисля, то повярвайте ми, че в повечето случай се засичат от сайтовете и няма да ви свърши кой знае каква работа.

Link to comment
Сподели другаде

Не става :(. Опитах с някои от другите програми, но нищо не се получава. Когато отида на друга страница, всичко спира.

Явно няма да стане с такава програма или аз не правя нещо както трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...