Jump to content

Предложете ми лесен и добър конвертор


Препоръчан пост

здравейте,търся си видео конвертор който да може да конвертира различни формати,използвах до сега free make video converter,но започна да ми ги конвертира и да дава само зелен екран,а другите който съм ползвал,някак изчезват вградените субтитри от самия видео клип и остава само видеото без превода,благодаря предварително за препоръчаните конвертори,основно ще ми трябва за конвертиране от mkw към avi

Link to comment
Сподели другаде

Най-добро попадение, като лесен и пълнофункционален конвертор е AVS Video Converter. Само че имай предвид, че ако MKV ти е с някакви "убягващи" кадри (изгубени кадри) и ти се опитваш да режеш филма насред тях, е възможно лентата да започне да задропва напред. Тогава трябва да опиташ  друго място за стартиране на рязането. :) Не забравяй да пускаш програмата с десен клик като администратор, за да не загубиш функции, както те виждам си се оплаквал. Проверявай резолюцията да не се връща, ако тя е нестандартна. Често изисква два три пъти прехвърляне. Скорост набира и VSO Video Converter. Но най-ми представлява интерес един видео редактор, който няма в историята си нито един крак. :) Става дума за LoiLoScope2
 
http://youtu.be/-MfjQAS24Ko

Link to comment
Сподели другаде

при мен главния проблем е че някак си с какъвто и конвертор да мина,изчезват субтитрите,а уж са вградени,точно за това ми трябва конвертор който да ги запазва при конвертиране от mkw към Avi

Link to comment
Сподели другаде

Субтитрите в MKV не са вградени.В контейнера може да имаш голям брой от тях.

Вграждането във видеото е друг въпрос.

Въпросният конвертор трябва да прави второто като укажеш в настройките

точно кои субтитри искаш да "залепиш".

А това Free Make го може...

Link to comment
Сподели другаде

AVS Video Converter ще ти помогне да видиш резултата на субтитрите, които ще се вградят, като кликнеш на EDIT и прелистиш плеъра. Преди това трябва да избереш кои субтитри желаеш от ADVANCED менюто. Може да нагласиш шрифта и големината им от SETTINGS меню.

Link to comment
Сподели другаде

Субтитрите в MKV не са вградени.В контейнера може да имаш голям брой от тях.

Вграждането във видеото е друг въпрос.

Въпросният конвертор трябва да прави второто като укажеш в настройките

точно кои субтитри искаш да "залепиш".

А това Free Make го може...

проблема е че free make след конвертирането го дава само зелен екран и нищо друго

 

а ето тази грешка ми дава с предложения

 

http://imgup.slackserv.com/2650714-SS-1020odqztv80c8w0.png

Link to comment
Сподели другаде

и отново го конвертира без субтитрите,как мога да ги извадя от тоя видео файл,про положение че пише че са вградени в него

Link to comment
Сподели другаде

Грешката ти идва, тъй като използваш стара версия AVS Video Converter. От предпоследната насам е оправено либрарито с MKV. Деинсталирай си старата и сложи най-новата версия. :)

Пепи, как можа да му набуташ тоя адуер на адуерите Total Video Converter, който и пари даже иска? Сега му е инсталирал още един видео плеър, понеже един е малко. Боклуците край нямат.

Link to comment
Сподели другаде

Аз не разбирам авторът на темата чете ли внимателно.

Ами няма да имаш вградени субтитри докато не ги направиш такива.

Няма да ти помогне и професионално студио у вас...

--Качи някъде тоя файл да го сваля --

( Зиг-Заг,извинявай не разбирам и теб каква параноя те гони :look: .

Какви плейъри и други недомислици...)

Link to comment
Сподели другаде

Аз не разбирам авторът на темата чете ли внимателно.

Ами няма да имаш вградени субтитри докато не ги направиш такива.

Няма да ти помогне и професионално студио у вас...

--Качи някъде тоя файл да го сваля --

( Зиг-Заг,извинявай не разбирам и теб каква параноя те гони :look: .

Какви плейъри и други недомислици...)

ето това е филмчето за което се мъча да го направя на Avi и да си остане превода в него

Грешката ти идва, тъй като използваш стара версия AVS Video Converter. От предпоследната насам е оправено либрарито с MKV. Деинсталирай си старата и сложи най-новата версия. :)

Пепи, как можа да му набуташ тоя адуер на адуерите Total Video Converter, който и пари даже иска? Сега му е инсталирал още един видео плеър, понеже един е малко. Боклуците край нямат.

 

с версията от сайта им съм и пак проблема е същия
Link to comment
Сподели другаде

с версията от сайта им съм и пак проблема е същия

 

Помислих си, че проблемът ти идва от неразрешени символи в името, защото много често програмите дават проблем заради имената на файловете, но за да се уверя го изтеглих и действително не иска да го приеме като редовен. Ако проблемът е от софтуера, той ще бъде оправен. На този етап не мога да преценя от къде е проблема. След седмица ще бъде решен със сигурност.

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам в поста Ви никакво филмче?!

Или линка е изтрит от Модератор...не знам.

Имаш Лс,а ако някой има на идея защо с Free Make ми го конвертира и показва само зелен екран и знае как да го оправя нека сподели,да вметна че съм с Windows 8 Pro X64

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...