Jump to content

Как да разбера кой стои отсреща при получаване на писмо?


Препоръчан пост

Здравейте на всички отново!

Извинявам се за глупавия въпрос, но как се изключва Java Script на браузъра Мозила (но във версия 23.0 и по-нова, ако въобще има такава...)

На по-старите го знаех: Tools > Options > Web Features... Ама сега тази опция не я откривам?!

Касае се за възможносттта да мога да копирам текст от защитени страници...

Как става? Може ли някой от Вас да ми помогне?

Благодаря предварително!

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

П.П.: Също така ме интересува как мога да разбера когато някой  ми напише, в даден сайт на лична  поща съобщение (например във V-box7) от кой IP пише (или някак да го идентифицирам). Случи ми се да пиша под псевдоним, от нов профил, на един човек и той ме разпозна, че това съм аз. Каза ми, че е видял нещо в кода на писмото ли, кода на страницата ли, не помня, което ме идентифицирало.... със стария ми профил... Как става така? И откъде се извиква тази информация?! Тогава бях с Мозила Файърфокс... Има ли значение с кой браузър си... Как може да се скрия и да не може да ме идентифицират по този начин? Има ли начин/настройки? Не да се скрия съвсем в Интернет, а само за да не ме разпознават по този начин, де!

:)

Link to comment
Сподели другаде

Стартирайте Mozilla Firefox и в адресното поле въведете about:config В полето Search на новопоявилата се страница въведетe javascript.enabled. Чрез двоен клик върху въпросната опция, променете стойността ѝ True на False.

 

Не знам как точно стоят нещата при Vbox7 и поради тази причина не мога да дам точен отговор. Ако потребителят има достъп до IP адресите, от които се log-ва всеки един акаунт в даден момент, то тогава може и да познае, че става въпрос за един и същ човек.

Link to comment
Сподели другаде

Стартирайте Mozilla Firefox и в адресното поле въведете about:config В полето Search на новопоявилата се страница въведетe javascript.enabled. Чрез двоен клик върху въпросната опция, променете стойността ѝ True на False.

 

Не знам как точно стоят нещата при Vbox7 и поради тази причина не мога да дам точен отговор. Ако потребителят има достъп до IP адресите, от които се log-ва всеки един акаунт в даден момент, то тогава може и да познае, че става въпрос за един и същ човек.

 

 

Благодаря Ви!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...