Jump to content

Относно работата вкъщи?


Препоръчан пост

Здравейте имам следния въпрос свътзан с работата вкъщи.Студент съм и имам така да се каже доста свободно време,преди няколко дни попаднах на сайт който предлага работа от дома тъй наречения "Online salary sоlution" прочетох малко за него и направих поръчка която включва диск с видео уроци.Веднага ми стана ясно че това е свързано с рекламиране на саитове и т.н. Въпроса ми е дали съм направил рискова инвестиция и има ли някъкав шанс това да бъде истина което пише в сайта получих диска преди 2 дни но нищо не мога да направя което е описано в него. Ако може някой по компетентен по въпроса да ми помогне ще му бъда много благодарен. П.С извинявам се ако темата не е за този раздел. :)
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте

освен този диск за 60 лева, има ли нещо друго което ви изпращат с него?

Има ли информация за направата на банкови сметки, как точно превеждат парите и т.н или има само един "гол" диск.

Попадал съм на такава статия, о само като видях подписа на чека, веднага ме доведе до заключението, че нещо не е така.

Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте

освен този диск за 60 лева, има ли нещо друго което ви изпращат с него?

Има ли информация за направата на банкови сметки, как точно превеждат парите и т.н или има само един "гол" диск.

Попадал съм на такава статия, о само като видях подписа на чека, веднага ме доведе до заключението, че нещо не е така.

Поздрави

Здравейте

Няма нищо друго освен диска, на него са записани 15 видеа които обесняват как и къде да влезеш да се регистрираш.Пример за това е че дадоха реклама на 1 сайт който включва портали към други такива които желаят от теб да ги рекламираш независимо дали в собствен сайт или в блог или нещо подобно.Разгледах тъй казахния по-горе сайт и си избрах 1 случайна реклама влязох кандидаствах и получх обратен емайл в който пишеше че съм удобрен за работа с тях.Но имаше 1 малка подробност след като ми върнаха писмото в него пишеше че са ми назначили и мениджър който ми даде няколко насоки за работата в сайта с малката подробност обаче, че не правиш реклама само на сайта а за да получиш комисион от него трябва клиент да закупи произволен артикул от моят линк.Нищо друго не е пояснено нито в сайта нито на диска за отваряне на банкова сметка или нещо подобно, обаче забелязах че във всички саитове от този тип искам нещо като "данъчен код" което не съм много запознат какво означава.

Редактиран от Dan1
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

здравей,

ще ти доставят дисковете - това е сигурно.

Но тук е друг начина за измама - от видеата няма да изкараш пари. Говорят празни и общи приказки. Повече инфо ще намериш в интернет и то безплатно!

 

Първо трябва да кажеш какво можеш да правиш. След това ще може да ти кажем как да си намериш работа :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...