Jump to content

Търся програма за преглед на пароли от браузъра


Препоръчан пост

Здравейте!Търся програма,с която да проверя парола в уеб браузъра Mozilla Firefox.Паролата не е била запаметявана,но с нея е било влизано в конкретния акаунт.Ако може да ми дадете някоя добра работеща програма и ако може малко инфо. как се работи с нея. :)
Link to comment
Сподели другаде

Първо-подобни дейности противоречат на правилата на форума!

Второ-как ще се почувстваш, ако случайно ти влезна във Фейсбук акаунта/e-mail-а и видя личната ти кореспонденция!?

Link to comment
Сподели другаде

Паролата не е била запаметявана,но с нея е било влизано в конкретния акаунт.

Спокойно бе хора, няма такава програма :) Моралното на страна как искаш да се намери парола ако не е била запаметена никъде. Mozilla за това ти дава избор да си запаметиш или не паролите. Ако паролата е запаметена, такава програма не ти трябва, ако не е запаметена просто няма как да я намериш. Просто няма такава програма за намиране на нещо което е било използвано, но не и запаметено някъде. Реално за това хората не трябва да си запаметяват паролите в браузъра. Така че това е идеална тема за поучение. Ако твоя човек си беше запаметил паролата, се ще се намери софтуер с който да му я вземеш :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Това не го правя с никаква лоша цел.Една позната ме пита дали може да си върне паролата на фейсбука,защото е запаметена друга парола,а не правилната.Веднъж бях виждал подобна програма и затова попитах.Иначе аз не съм от тези,които търсят всевъзможни начини да разбиват пароли. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...