Jump to content

Търся Офис Пакет за Windwos XP SP2


Препоръчан пост

http://bg.openoffice.org/imgs/ooo-officesuite.png

Eто страницата за OpenOffice.org.

Оттам можеш да получиш информация за офис пакета. Той е безплатен, с отворен код.

А на заглавната страница и по форумите можеш да намериш повече информация за него.

Изтегляне: OpenOffice.org 2.0.3 за Windows (92.31 МВ)

 

A oттук можеш да си дръпнеш 60 дневна пробна версия на Microsoft Office 2003, след като попълниш регистрационна форма.

Страница за изтегляне: Microsoft Office® Standard Edition 2003 60-Day Downloadable Trial

Link to comment
Сподели другаде

На мен не ми трябва такова нещо.На мен ми трябва офис пакет не нещо подобно.Много ми трябва.Които може да помага да го направи.

 

На мен не ми трябва и пробна версия а пълна. :|

Значи аз имам един офис пакет.Но има някакъв проблем с него.Когато ги пусна да се инталира стига до посредата и ми показва че не може да намери някакъв файл и аз трябва да го намеря ако натиска cancel ми излижа от инталацията.Някои може ли да помогне по този въпрос

Редактиран от Vankata
Link to comment
Сподели другаде

На мен не ми трябва такова нещо.На мен ми трябва офис пакет не нещо подобно.Много ми трябва.Които може да помага да го направи.

Тези две програми са офис пакети и то най-популярните. Какво имаш точно предвид?

Link to comment
Сподели другаде

На мен не ми трябва такова нещо.На мен ми трябва офис пакет не нещо подобно.Много ми трябва.Които може да помага да го направи.

 

На мен не ми трябва и пробна версия а пълна. :

Значи аз имам един офис пакет.Но има някакъв проблем с него.Когато ги пусна да се инталира стига до посредата и ми показва че не може да намери някакъв файл и аз трябва да го намеря ако натиска cancel ми излижа от инталацията.Някои може ли да помогне по този въпрос

 

Това, което съм дал за OpenOfiice е пълна версия. А ако не желаеш да използваш пробната версия на Microsoft Office 2003, трябва да си го купиш. Навсякъде по форумите и сайта softvisia.com не публикуваме информация за нелицензирани продукти.

А ето повече информация за изданията на българската версия на Microsoft Office 2003

Само за информация колко струва един лиценз на Microsoft Office Basic Edition 2003 Win32 на български (OEM): цена 390.00 лв. при дистрибуторите на Microsoft за България.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...