Jump to content

Имам Вирус и то много лош


Препоръчан пост

Здравейте!! Преди малко се регистрирах тука понеже четох до сега темите от потребители който и техните компютри са зарезени.Та и аз попаднах на това но не съм сигурен.Онзи ден изтеглих някакъв файл и като го отворих нищо не излезе но компюутъра започна да забива.Пуснах изтеглих есет понеже съм с виндолс 7 и няамах антивирусна програма и пуснах есета да сканирва откри към 300 нежелани файлове или незнам точно как се казва но след сканиването ги изтри след това трябваше да рестартирам компютъра но ми изписа нещо от есета за вирусите че били под карантина.След рестарта са блокирани всички .exe файлове никаква икона не мога да си отворя излиза ми примерно този надпис C:\Program Files\Mozila Firefox\firefox.exe не е валидно Win32 приложение кояато икона да се опитам да отворя ми излиза това само че с директорията и името на иконата и това не е валидно за Win32 приложение. Ако може някаква помощ
Link to comment
Сподели другаде

Само да кажа че без да искам изтрих svchost.exe това лошо ли е

Искаш да кажеш че си убил процеса във диспечера на задачите?

Ако е така няма причина за тревога. След рестарт всичко се оправя.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте simeonmitov

предполагам, че сте тръгнал от коментара и линка на колегата s.feradov,

Ако е така, то първо формулирайте проблема, ако не съвпада с този въпрос който е тук в тази тема, то публикувайте нов въпрос, след което в прозореца в който пишете под него ще видите бутон, който позволява да прикачите дадените файлове.

За ваше улеснение ви прикачам снимка за да се ориентирате къде се намира този бутон!

post-18983-0-56795200-1367223337_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Моля, първо посочете какви проблеми/оплаквания с/от работата на система имате. След това създайте актуални дневници и ги прикачете, както е описал k0st4din. Най-вероятно проблемът ще бъде поет от някой колега поради известни ограничения.

 

Моля, придържайте се към използването на кирилица във Вашите коментари. Мнението Ви ще бъде редактирано.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...