Jump to content

Проблем с процесора CPU 100%


marinow97

Препоръчан пост

  • Отговори 110
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

М не променя процесора само ми спира защитата. Имам и една папка в която като вляза и се опитам да я изтрия и нестава, за първи път я виждам името е "043acfa90d149b450e5412b036" и като се опитам да я изтрия през някой програма изписва, че файловете се ползват.
Link to comment
Сподели другаде

Изтеглете MiniToolBox

  • Запазете файла на Вашия десктоп.
  • Стартирайте инструмента.
  • Сложете отметки пред следните обекти:

List Installed Programs

  • Натиснете бутона Go.
  • На Вашия десктоп ще се създаде log-файл – Result.txt

Моля, прикачете въпросния файл към следващия Ви коментар.

  • Меню Start -> Run -> Въведете regedit -> Натиснете Enter.
  • В новопоявилия се се прозорец разклонете дървовидната структура по следния начин:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Msahci

  • Меню File -> Export...

Запазете файла в директория по Ваше желание и го прикачете към следващия Ви коментар.

 

Имам и една папка в която като вляза и се опитам да я изтрия и нестава, за първи път я виждам името е "043acfa90d149b450e5412b036" и като се опитам да я изтрия през някой програма изписва, че файловете се ползват.

 

В коя директория се намира въпросната папка?

Link to comment
Сподели другаде

Ако нямате SSD и не използвате RAID, то деинсталирайте следния софтуер:

 

Intel(R) Rapid Storage Technology (Version: 10.1.2.1004)

 

Също така деинсталирайте:

 

Advanced SystemCare 6 (Version: 6.1)

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти много! :bravo: :thumbsup: Но процеса пак се върти между 10 и 20 30 40 и вече, въобще не се чуват никакви шумове от лаптопа :) И ако може да помогнеш да премахна оня файл мисля, че е заради него.
Link to comment
Сподели другаде

Въпросната директория най-вероятно е свързана с Windows Update услугата на операционната система т.е. тя е безобидна. Има ли някакви проблеми свързани с работата на системата?
Link to comment
Сподели другаде

Всичко се оправи спря да забива и да се изключва засега всичко е окей освен процесора пак е на 30-40, но е по добре от колкото 100. Благодаря ти много :) Махнах си malwareto сега слагам nod 32 видях много позитивни коментари за нея :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

По моему товаренето му се е случвало освен от Advanced System Care и от още една програма. И това е Google Chrome браузъра. Когато го сложа на стария компютър, ъпдейта на хрома товари на 100% процесора за около 5-10 минути в началото. Благодарение на екипа от SoftVisia спряхме този ъпдейт чрез Autoruns. Потребителят не беше снимал всички процеси и би трябвало да видим Setup.exe което лапа всичкия ресурс, колкото успява да глътне!
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, имам абсолютно същите проблеми със CPU100%,

като включа компютъра CPU mi e 50%, а като отворя скайп, мозила, или игри-

стига до 100% и се изключва

  • На Вашия десктоп ще се създаде log-файл – Result.txt

Моля, прикачете въпросния файл към следващия Ви коментар-

Result.txt

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...