Jump to content

Премахване на Survey или подобно..


Препоръчан пост

Здравейте търся програма която премахва тези гадни survey..Или пък някакъв друг начин по който мога да сваля даден файл от линк на който има сървей.За пример давам сайтът Fileice, защото от него ми трябва да сваля файл..

Търсих много програми, пробвах, но като сваля програмата после ми иска код да я активирам, а този код е на сайт с survey ..

Значи на един друг сайт ми излизаше survey и с Mozzila Firefox с "Изследване на елемент" изтрих прозореца на който е suvery-а и стана, но при Fileice и други подобно сайтове не става ..Не разбирам много от тези неща затова може би немога да го направя при Fileicе при другият сайт стана на късмет..

Ако може да ми кажете някаква програма с която мога да заобиколя survey или някак си просто да ми даде да сваля файлът.Или да ми кажете някакъв друг начин да сваля файл от сайт с survey отново пример давам Fileice.

Благодаря Ви предварително писъл съм няколко пъти в вашият форум за проблеми и останах много доволен затова реших да пиша пак тук.Надявам се да ми помогнете! :)

Ето просто за пример този файл от Fileice:

http://www.fileice.net/download.php?file=ru6t

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...