Jump to content

телефони "реплика"


abracadabra

Препоръчан пост

Това е възможно най-лошият вариант да си купиш телефон няма абсолютно НИТО ЕДНА свястна реплика, патих си с такъв телефон натискам го долу в дясно той реагира отгоре в ляво (Iphone реплика) по едно време виждам някакво металче дърпам извадих антена бях потресен по-добре евтин и стар, но оригинален отколкото реплика обаче най-новият уж възможен модел. Все пак "Не съм толкова богат, че да си купувам евтини неща."
Link to comment
Сподели другаде

Репликите не са добра идея в момента. Има много абсолютно нискокачествени, които не изкарват дори и година. По-добре нормален телефон, но втора ръка, отколкото "гъзарии", с които в действителност само проблеми да имаш.
Link to comment
Сподели другаде

Така е.Прави сте! И аз много се зачудих, но не знам защо. Винаги съм бил против китайските ментета. Преди време купих една китайска бормашина от Кауфланд. Патронника и се изруби като да е от нещо като мека пластмаса. Е, пробих 1-2 дупки в дърво(за това ми и трябваше), бургийте са от "самоковско" тенеке както се казва. И я върнах. Като в Щатите... :juggle: . Скоро например една отвертка от 1-то левче я напънах и се строши на средата (металната част влизаше само 5мм в дръжката)... Та и аз какво питам за репликаторите... Ама продавача ме убеждаваше .... Е, не съм купил. Аз съм мнителен и недоверчив провинциалист. :superman: . А, един познат ми вика: "-Това е като да сложиш емблема на Мерцедес на МосквичЬ". А, сдьелано в чайнье.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...