Jump to content

Търся програма за добавяна не субтитри на мои клипчета


Препоръчан пост

Здравейте!!! Правя клипчета с една програма ( slideshow) , и искам да добавя субтитри към някои от снимките, за това много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете !!! Благодаря !!

За пример Ви давам един линк от vbox7 -->> http://vbox7.com/play:21552008

Link to comment
Сподели другаде

Почти всяка програма за видео обработка поддържа добавяне на елементи (надписи, стрелки, снимки, и др.) предлагам ти няколко избери си:

  • Camtasia Studio
  • Cyberlink PowerDirector
  • Sony Vegas
  • Windows MovieMaker(има я вградена в Windows)

Link to comment
Сподели другаде

Почти всяка програма за видео обработка поддържа добавяне на елементи (надписи, стрелки, снимки, и др.) предлагам ти няколко избери си:

  • Camtasia Studio
  • Cyberlink PowerDirector
  • Sony Vegas
  • Windows MovieMaker(има я вградена в Windows)

 

Пробвах с Format Factory , намерих как се качва файла със субтитрите ,но не мога да създам самия файл със субтитрите ( текста) които искам да сложа на клипа. Можеш ли да ми помогнеш ? Благодаря!!!

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах с Format Factory , намерих как се качва файла със субтитрите ,но не мога да създам самия файл със субтитрите ( текста) които искам да сложа на клипа. Можеш ли да ми помогнеш ? Благодаря!!!

 

Субтитри като на филмите ли искаш да сложиш, или като на клипчето което си дал за пример ?

Link to comment
Сподели другаде

AVS Video Editor поддържа свръх ефектни надписи, богат откъм ефекти за текст и програмата работи по първолашки, създадена за новородени в 6-тия месец. :)

 

Пример е даден в началото на клипа.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1dfrs1KLhPI

Link to comment
Сподели другаде

AVS Video Editor поддържа свръх ефектни надписи, богат откъм ефекти за текст и програмата работи по първолашки, създадена за новородени в 6-тия месец. :)

 

Пример е даден в началото на клипа.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1dfrs1KLhPI

 

Благодаря !!! Програмата е много добра , за нула време направих това което ми трябваше, само че накрая при готовия клип на средата на целия клип излиза надпис на английски . че клипа е направен с "не активирана" версия на програмата и надписа разваля целия смисъл на труда ми :( . Просто за 1 клип не си струва да плащам за програми, за това знаеш ли друга програма , подобна на тази но да е free . Благодаря !!!!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря !!! Програмата е много добра , за нула време направих това което ми трябваше, само че накрая при готовия клип на средата на целия клип излиза надпис на английски . че клипа е направен с "не активирана" версия на програмата и надписа разваля целия смисъл на труда ми :( . Просто за 1 клип не си струва да плащам за програми, за това знаеш ли друга програма , подобна на тази но да е free . Благодаря !!!!

 

Пробвай с някоя от програмите, които ти препоръчах можеш да ги изтеглиш безплатно от маймунда :D

Link to comment
Сподели другаде

че клипа е направен с "не активирана" версия на програмата и надписа разваля целия смисъл на труда ми

Ако беше по-находчив щеше да изполваш активатор, какъвто има в Маймунда, и да си забравил до сега.

Link to comment
Сподели другаде

И аз съм много доволен от AVS Video Editor, ползвам и Camtasia. Не изглежда това, което ще правиш да е с комерсиална цел и както каза е само за едно клипче, така че съвестта ти може да е чиста ако си намериш активатор или сериен номер ;)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...