Jump to content

Проблем с поща


Препоръчан пост

Здравейте,

 

Искам предварително да се извиня ако това не е правилния раздел за моя въпрос.

 

Наскоро изпаднах в доста банална ситуация.

Понеже от няколко месеца ползвам приставка за Google Chrome за проверяване на пощата, си забравих паролата.

Преди това често я сменях и е абсурд да си я спомня. Опитах всичко, което можах да се сетя но не стигнах до никъде.

Продължавам да си я ползвам, влизам си в нея, пиша си писма но само от моята машинка. Все някога ще се наложи да я преинсталирам и до там пощата.

Опитах с програми за възстановяване на пароли - не стана понеже съм забранил на Chrome да помни паролата за пощата.

От самата поща не мога да направя нищо без паролата и тайния отговор.

Свързах се с администратора на ABV но той ми обясни, че видиш ли, щом съм въвел некоректна дата на раждане няма как да докажа, че дефакто аз съм човека с тази поща...

 

Та въпроса ми е има ли програма, която може да ми помогне за решаването на проблема ми?

Link to comment
Сподели другаде

Да, има и тя се казва Acronis True Image - с нея си правите копие на цялата ви система и забравяте за досадните преинсталации. Аз лично не съм пробвал, защото нямам външен твърд диск... ;)

 

Но пък ако не ви се занимава можете просто да копирате цялата папка с данните на Google Chrome { C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome } някъде на сигурно, а дори мисля че може и да бъде само самата папка на приставката ABV Notifier/АБВ Уведомител - при мене , на ОС Windows XP тя се намира в C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cpbekonjicgkldkmopnamgglbfaiojje ... и след преинсталация просто да я възстановите.

(Познах, че именно тази е папката по версията на приставката - в нея има подпапка "0.9.9.6_0")Можете да си инсталирате Google Chrome Canary - той се инсталира в отделна папка Chrome SxS и да копирате данните от нормалния Chromeв неговата папка и да видите дали ще действа приставката. Аз съм го деинсталирал, но ако нещо не успявате ще го дръпна пак и ще кажа за резултата.

Link to comment
Сподели другаде

Много благодаря за отговора.

Предполагам, че това ще ми свърши работа за в момента.

Надявам се да не се налага на никой, но все пак темата може да е от полза на някой с подобен на моя проблем. Ако сметнете темата за ненужна - премахнете я, нямам нищо против.

 

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Ако ти е наистина важна тази поща, има вариант да отидеш на място до офиса на Нетинфо с логнатия лаптоп и да се разправяш, обикновено така процедират при подобни случаи... Предложи им да прегледате логовете, през кое IP примерно е регистрирана пощата - ако е през същото(твоето), това е един вид косвено доказателство за собствеността ти. Също така, можеш да им предложиш да подпишете нещо като договор, при който декларираш, че пощата е твоя и подлежиш на глоба, в случай, че не е...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...