Jump to content

Търся програма за трие защитени файлове.


Препоръчан пост

Нещо като UNLOCKER, но тази не ми го трие файла, нито преименува. Аз този файл където искам да го махна мога да го отворя, но...нямам и програма която да го редактира текста вътре. А и не знам какво да редактирам... Иначе съм си го нарочил че ми прави номера точно този файл(ако ме питате защо, знам че доста хора няма да ме разберат... и няма да получа съвет). Та, има ли някоя по-добра от UNLOCKER 1.9.1. Или пък такава където да ми позволи да редактирам защитен файл?

Предварително Благодаря на хората дали ми съвет!

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за съвета, но Malwarebytes' Anti-Malware колкото и да е добра(сигурен съм) не искам да я инсталирам защото преди време ми изтри всички настройки на интернета.... Намерих си една програма "IObit Unlocker" Мисля че е добра защото ми изтри този файл. Докато "Unlocker 1 9 1" не можа.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за съвета, но Malwarebytes' Anti-Malware колкото и да е добра(сигурен съм) не искам да я инсталирам защото преди време ми изтри всички настройки на интернета.... Намерих си една програма "IObit Unlocker" Мисля че е добра защото ми изтри този файл. Докато "Unlocker 1 9 1" не можа.

Нямам конкретно предложение относно въпроса ти,но на Malwarebytes'Anti-malware смятам,че можеш да и се довериш напълно.Ако е изтрила настройките ти,сигурно са били проблемни,а и не мога да си обясня как е станало.До сега съм я ползвал адски много и дори ме спаси от вирус, при който прехвалената Аваст само пищеше.При изтриването му му с нея и при рестартирането на компа-всичко се повтаря.Пищене,пак триене и т.н.Пуснах Malwarebytes'Anti-malware,светна ,изтрих го и ВОАЛАААААААААААААААА.

Link to comment
Сподели другаде

Работа ми свърши програмата "IObit Unlocker ". Друг е въпроса дали трябваше точно този файл да го трия..... "Revouninstaller" ми го показа че е за триене, но не може да го изтрие,.... и аз го изтрих по друг начин... Засега не забелязвам да ми липсва.... :look: . Но се появи скоро, преди бяха само тези двата (горните файлове), а сега и третия се появи(подчертания). Е, реших и го изтрих.... -Какво ли може да стане? -Сериозно? ....А, другите да ги изтрия ли?
Link to comment
Сподели другаде

Деинсталаторите не изтриват системни файлове. Казвам ти само, че програмите са безсилни, ако става дума за системен файл. Unlocker до сега не ми е изневерявал. Отказвал е, но със смяна на метода и залъгалки накрая е трил. Така че някак си не си уцелил програмата. Но дори да си налучкал, под Windows 8 ще имаш ядове, ако искаш да се бориш със защитените файлове. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...