Jump to content

Търся добър firewall..


voffK

Препоръчан пост

Търся добра защитна стена,която да блокира IP-та автоматично при примерно .. по-голям пакет,който се опитва да се изпрати или при 4-5 кънектвания на дадено IP,също така и да го блокира,ако може аз да си избера за колко време.Ако не знаете такава програма,поне ми кажете някоя където показва колко пакета изпраща дадено IP и с каква скорост и от там в защитната стена да си го блокирам ръчно.Ще съм много благодарен,ако ми предложите някаква такава програма,защото от доста време търся и не мога да намеря.
Link to comment
Сподели другаде

Нито 1 от тези програми не ми върши работа.Ако може някаква програма за следене на всички IP-та,които се свързват към мрежата ми и по-колко пакета изпращат?!
Link to comment
Сподели другаде

Нито 1 от тези програми не ми върши работа.Ако може някаква програма за следене на всички IP-та,които се свързват към мрежата ми и по-колко пакета изпращат?!

 

voffK погледни това,това,това,това и това!

 

Успех! ;)

Link to comment
Сподели другаде

Нито 1 не ми върши работа.Ако може да ми намерите код за тази програма : http://www.skyward-s...ficmonitor.html (не е реклама) ще съм много благодарен!

 

1.Я,не говори глупости,направи ли си труда да пробваш дадените програми от panevdd и от мен и защо трябва да е точно тази програма която си,си втълпил?!

2.Прочети правилата на форума ТУК и по-специално Точка 3!!!

Link to comment
Сподели другаде

След като си ги проверил направи едно сравнение между предложените от мен и panevdd програми и твоята програма!

Какви са плюсовете и минусите?Какво нямат и какво имат?И т.н. и т.н...

 

П.П.

Държа си се съвсем прилично,ей...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...