Jump to content

Безплатна програма за записване на работният ви плот


Препоръчан пост

Grishy screen recorder Е програма за записване на работният плот.Тя е малка.Можете да записвате с микрофон.Ако нямате микрофон програмата няма да записва гласът Ви.За въпроси можете да използвате чатът който е отдолу.

Операционна система: Windows xp,vista,7

Официална страница:http://grishyscreenrec.weebly.com

Размер: 740 байта

Лиценз: Безплатен

 

http://prikachi.com/images/131/5170131r.png

Аз съм писал програмата,затова сайтът е в weebly.com

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се лъжа ,в един сайт ти доказаха ,че програмата не е твое дело, и ти не са защити с никакви аргументи ,за да докажеш обратното .

След ,което дори престана да пишеш по темата и тя беше заключена ,дори мисля ,че я изтриха модераторите.

Дано да бъркам ,и ако е така ,желая успех на програмката.

Link to comment
Сподели другаде

Ако не се лъжа ,в един сайт ти доказаха ,че програмата не е твое дело, и ти не са защити с никакви аргументи ,за да докажеш обратното .

След ,което дори престана да пишеш по темата и тя беше заключена ,дори мисля ,че я изтриха модераторите.

Дано да бъркам ,и ако е така ,желая успех на програмката.

Напротив!!!Програмата е моя. И не знам за кой сайт говориш.

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво казах ,че може и да бъркам .

Иначе говоря за ето това .

 

post-5931-0-11177400-1345648178_thumb.jpg

 

post-5931-0-44746900-1345648197_thumb.jpg

Там я пусна един приятел.Не съм аз.А съм създателя на програмата!!!Защо не ми вярвате???

Link to comment
Сподели другаде

Няма проблем ,пак ще повторя ,казах може и да бъркам .

Извинения ,ако е така .

Не вярвам ,защото имаше ако не ме лъже памета ,постове в ,който се казваше кой е автора на програмата .

Също, малко нелогично ми звучи ,друг да прави ревю на програма създадена от вас . Учудва ме ,че във въпросният сайт ,нито приятеля ви ,нито вие се защитихте по някакъв начин .Всеки пишеше ,само не и вие .

Link to comment
Сподели другаде

"Авторската" Ви програма заедно с помощната си е баш HyperCam и то стара версия 2.23.2.0, просто сте направили различен интерфейс, който използва 1:1 файловете на HyperCam

 

Намерете разликите:

 

post-16842-0-71759400-1345651521_thumb.png post-16842-0-23649500-1345651527_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

Сега ми е интересно ,автора какво ще каже .Може би ,трябваше да уточни ,че е променил интерфейса ,а не че е направил програмата и да се прави ,че не знае за какво става на въпрос.
Link to comment
Сподели другаде

Не бях виждал подобно нескопосано, мързеливо и излишно изпълнение от много време. Вече споменато, че твоята програма не е нищо повече от интерфейс, който използва HyperCam за записа. Да се чуди човек защо някой да използва твоята програма, след като може директно да използва HyperCam, която всъщност е реална програма, а не фалшива като твоята. Наистина е интересно как наричаш HyperCam "помощна програма", след като реално тя върши 99% от работата. Доста помощ е това. Също е забавно как настояваш никой да не отваря въпросната папка. Може би за да не се досетят, че реално твоята програма не прави нищо? Макар че всеки с поне 2 живи мозъчни клетки би трябвало да се досети само като ти чете инструкциите.

 

Да видим какво друго ще мога да кажа по въпроса...

Сайтът е некадърно създаден.

Програмата ти изисква Microsoft .NET Framework 4.0, което не е споменато никъде на сайта, а би трябвало да е.

В самата папка файловете носят името Grihsy, а не Grishy. Описанието в изпълнимия файл също е с погрешния правопис. Също така единственото меню в програмата гласи "Фаил", а би трябвало да е "Файл". В нашата азбука имаме и буква "Й". Не че това са реални проблеми, но просто доказват колко малко труд, внимание и желание са вложени в тази "програма".

 

Направо не знам дали да се смея или да плача. ... Ще се посмея.

Link to comment
Сподели другаде

Не бях виждал подобно нескопосано, мързеливо и излишно изпълнение от много време. Вече споменато, че твоята програма не е нищо повече от интерфейс, който използва HyperCam за записа. Да се чуди човек защо някой да използва твоята програма, след като може директно да използва HyperCam, която всъщност е реална програма, а не фалшива като твоята. Наистина е интересно как наричаш HyperCam "помощна програма", след като реално тя върши 99% от работата. Доста помощ е това. Също е забавно как настояваш никой да не отваря въпросната папка. Може би за да не се досетят, че реално твоята програма не прави нищо? Макар че всеки с поне 2 живи мозъчни клетки би трябвало да се досети само като ти чете инструкциите.

 

Да видим какво друго ще мога да кажа по въпроса...

Сайтът е некадърно създаден.

Програмата ти изисква Microsoft .NET Framework 4.0, което не е споменато никъде на сайта, а би трябвало да е.

В самата папка файловете носят името Grihsy, а не Grishy. Описанието в изпълнимия файл също е с погрешния правопис. Също така единственото меню в програмата гласи "Фаил", а би трябвало да е "Файл". В нашата азбука имаме и буква "Й". Не че това са реални проблеми, но просто доказват колко малко труд, внимание и желание са вложени в тази "програма".

 

Направо не знам дали да се смея или да плача. ... Ще се посмея.

Започвам да правя нова програма която не използва hyper cam

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...