Jump to content

Търся програма за видео....


Препоръчан пост

Заглавието не ми е много точно, но и аз не мога да ви обясня каква програма ми трябва. Ще ви дам пример с видео. Вижте
видео. Виждате тези букви как се пресичат, и другите ефекти. Ако можете да ми дадете името на програмата ! Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Хората когато чуят Adobe и бягат! :) Познато ми е, навсякъде се случва така. Инак е пълно с наивни хора, които желаят да си направят някакъв ефектен клип, но не обръщат внимание как и дали е възможно да го направят. За такива неща се иска професионална подготовка, но те все така питат и питат, без да има полза.
Link to comment
Сподели другаде

Хората когато чуят Adobe и бягат! :) Познато ми е, навсякъде се случва така. Инак е пълно с наивни хора, които желаят да си направят някакъв ефектен клип, но не обръщат внимание как и дали е възможно да го направят. За такива неща се иска професионална подготовка, но те все така питат и питат, без да има полза.

 

На същото мнение съм! :)

Но предложих повечето да са Adobe продукти защото знам само Adobe продукти и още няколко!

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Бягам от продуктите на Adobe, защото не струват, а не понеже са трудни.

Омръзнало ми е да гледам недоучили дечица, които ползват АЕ за надписи и мислят, че заслужават друго освен бой по кухите им кратуни.

 

За "ефектите" в клипа, който си дал дори не ми се говори.Как не схващате, че подобни неща се правят с ВСЕКИ видеоредактор.

Link to comment
Сподели другаде

Zig Zag Имам си основателна причина за да искам програмата, а колкото до Adobe не ги харесвам особено !

 

viktorios

 

За "ефектите" в клипа, който си дал дори не ми се говори.Как не схващате, че подобни неща се правят с ВСЕКИ видеоредактор.

Не искам да споря, не става така както го мислиш.

Link to comment
Сподели другаде

За създаване е. Благодаря за отговорите. Аз също намерих програма, доста ефекти има. Също така има и уроци. Програмата се казва Cinema 4D.

 

А така още по-малко.

Като написах за правещите буквички с АЕ имах предвид и правещите надписчета със Cinema 4D.

Cinema не се ползва за ефекти, има си Худини за подобни неща, но защо ли съм тръгнал да обяснявам, явно ми е скучно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...