Jump to content

Препоръчан пост

My Computer се намира или на работния плот, или в меню Start, зависи дали ползваш класическото меню старт или това на Windows XP.

http://www.imgjoe.com/x/mycompdp.png

 

или

 

http://www.imgjoe.com/x/mycompsm.png

 

И извинявай, но какво е My Computer е нещо АБСОЛЮТНО ОСНОВНО! Явно ти липсват критично важни основи от компютърната грамотност. Все едно да питаш как се пуска чешма или как се отваря врата. Ако още на този етап имаш такива въпроси, не съм въобще сигурен, че ще можеш да се справиш с премахването на FlexType.

 

P.S.: за човек, на когото му липсват толкова основни познания, се репчиш малко повече от допустимото и то на хора, които отделят от своето време в опит да ти помогнат, без да искат нищо в замяна.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

То от такива питащи файда няма.

 

Само тормозят. Айде добре, не е дал достатъчно или никакво info, ма поне да чете отговорите след постовете му и да каже нещо. И иначе така темата увисва и никой не стига до никъде, та по-добре да се затвори.

Link to comment
Сподели другаде

приятелю , мерси за подробното обяснение ! ето какво намирам при десен клик на това място :

 

Système:

Microsoft Windows XP

Edition Familiale

Version 2002

service pack 3

 

ако имаш желание обясни по нататак какво е нужно , за да стане премахването ! ако разбира се това е вазможно !

 

пак на всеки по по знаещ , мога да кажа евала , но стоете си настрана за да се реши проблема ми и не злорадствайте ! това всеки го може ! но не и ДА ПУСНЕ чешмата ф дома ми ! точно така приятелю , няма хич да ти е лесно с чешмата , вервай ми ! ей , а вратата аз я отварям с поглед , ама ти ще си разбиеш главата докато или ваобще я отвориш ;) писарушка сам аз , но от тенекий хич не разбирам ! затова ако проблема не мога да го реша , това ще рече че и ти не можеш ! не се сарди ! при добро обяснение ще стане и при мен ! езика ф компа е френски , сажалявам че не сам го казал още от началото ! мерси

Link to comment
Сподели другаде

Оф, ама ти си бил французин, отгоре на това и кибернетизиран. Киборг си значи, щом можеш мислено да отваряш вратата - имаш имплантирани чипове и кой знае още какво... Всякакви се навъдиха напоследък. Е к'ва си такава писарушка, като нямаш елементарна компютърна грамотност. Сега писарушките разбират от компютри, понеже ги използват в работата си. Никой не е длъжен да ти решава проблема тук, така че е излишно да заплашваш едва ли не. Като не разбираш - даваш си "тенекията" на хора, които разбират, плащаш си евентуално за невежеството и си готов!
Link to comment
Сподели другаде

По принцип по време на възстановяването на оригиналните файлове е нужен инсталационен диск. Прикачам архив с нужните файлове на английска версия на Windows. Разархивирай файловете в удобна папка и когато ти се поисикат (при използване на инструмента), просто посочи папката. Би трябвало да стане, но все пак ти имаш френска версия и не давам никакви гаранции. Процедираш на свой риск. Алтернативата е да намериш френски инсталационен диск.

 

i386.rar

Link to comment
Сподели другаде

благодаря за отговора и подкрепата ! истрих го ! имал сам програма за реинсталация на част от системата в компа , помогна ! не се сардете за писането , и ти назикоф не ругай хората неудобни за теб ! лек ден
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Здравейте,аз имам друг проблем.Значи преинсталирах уиндоуса,обаче когато влязох във Контрол панел > регионални настройки нямаше нищо никакви езици.Като цъкна да избера има единствено и само празно поле,същото е и със Advanced...Не разбирам от какво е така и как да го оправя..Благодаря предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Уиндоуса какъв е?

Да не е някаква самоделка ?

Ти ли го инсталира или някой друг?

Би ли дал малко повече данни ако искаш да ти се помогне.

Ако може направи снимка на регионални опции.

Link to comment
Сподели другаде

Ами не съм толкова зле смисъл напред съм с компютрите преинсталирал съм го не веднъж,обаче никога не е имало такъв проблем..уиондоуса е XP Сервис пак 2. са ще кача снимка :)

 

 

http://img534.imageshack.us/img534/4314/4324234w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

http://img535.imageshack.us/img535/4514/2345235235.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Сподели другаде

С този диск други преинсталаций правил ли си?

В смисъл сигурен ли си,че не е някаква тъпа самоделка?

Защото "Такова животно нема".

Друг вариант е нова преинсталация.Ако е пак така смени диска с друг уиндоус.

:no:

Но нека все пак видим и някое друго мнение....

Link to comment
Сподели другаде

С тоя уиндоус бях 2 години в смисъл с него съм бил и преди също така съм го качвал и на приятели..Никакъв проблем! Сега си нямам представа какво става.

 

А сетих се,че по време на инсталацията в началото ми показваше,че неможе да копира някои файлове и ме пита да му дам Skip или Retry . Оправих го тоя проблем и всичко премина успешно,но се получи това.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...