Jump to content

Свързване на компютър през цифров приемник


Препоръчан пост

Скарта има вход и изход. Към входа ли го включваш? Телевизора с колко видеоканала е? Правилния видеоканал ли си избрал (ако е с повече от един)? S Video си е само видео, аудиото се взима от изхода на звуковата карта (там където си свързваш колоните). Това с херцовете дето си играеш няма смисъл, защото най-вероятно променяш честотата и резолюцията на основния монитор. За допълнителния (телевизора) тези настройки няма да са активни (неможеш да промениш честотата на CRT телевизор за резолюцията не съм сигурен). И все пак пробвай да включиш друго устройство да видим ще излезе ли картина (или звук поне) да знаем какви съвети да даваме.
Link to comment
Сподели другаде

Скарта има вход и изход. Към входа ли го включваш? Телевизора с колко видеоканала е? Правилния видеоканал ли си избрал (ако е с повече от един)? S Video си е само видео, аудиото се взима от изхода на звуковата карта (там където си свързваш колоните). Това с херцовете дето си играеш няма смисъл, защото най-вероятно променяш честотата и резолюцията на основния монитор. За допълнителния (телевизора) тези настройки няма да са активни (неможеш да промениш честотата на CRT телевизор за резолюцията не съм сигурен). И все пак пробвай да включиш друго устройство да видим ще излезе ли картина (или звук поне) да знаем какви съвети да даваме.

В ТВ-то има отзад само едно гнездо скарт с инициали AV.Няма двд но видеото си тръгва.А звук може би затова нямам,защото S-Videoto вади само видео сигнал.

Ох тази вечер ако не ме изгонят от вкъщи.....Изрових един друг CRT 21" Panasonic.Пуснах го на AV и същите синьочервени ленти излизат кога се рефрешва,тоест след настройки по видеото му дам aplly.Но признаци се появяват само при 60HZ(няма по надолу)PAL,резолюциите ги изредих-на монитора под 800/600 няма.За ТВ има ги споменатите 720/480 и 720/576.Не се получи,пробвах и clone i dual.Но другото,което освен картина няма и звук.Да не излезе скарт-а?Имам за тестване още един кабел S-Video към чинч(два-черен и червен).Но там нямам идея кой е аудио кой е видео.Иначе на ТВ-то отпред има три женски гнезда-видео аудио и слушалки

 

Момчета да продължим утре,след работа.Очите ми станаха на хикс.А и вече незнам какво да пробвам.Мерси на всички и лека.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...