Jump to content

Препоръчан пост

Като цяло е тъпо това разделение на феновете. Принципно може и да се протестира и да се гледат мачовете, както беше и на предния турнир.

Замислете се и елата в залата!

 

Но в отборът си има проблеми. Жеков защо го няма, примерно?

Вчера на пресконференцията Найденов само това го питаха...

Интересен беше и въпросът към капитанът "Чувствате ли се по-добре с треньор Найден Найденов" (може като цяло и за отбора да е било, не помня) и той отговори само "Да.", така че да не може да продължат журналистите да го тормозят с други въпроси.

 

Да, федерацията направиха много грешни постъпки. Но не мисля, че и Матей постъпи добре с това оттегляне. На моменти дори и Радо не подкрепям. Уж всички мислят за отборът, но в момента дори феновете не мислят за него... получи се едно разделение на феновете, просто тъжна работа :/

 

За да не повтарям - цитирам. Това са и моите виждания по въпроса.

Нали всички сме зад отбора!? Тогава мястото ни е на трибуните! Защото долу на игрището не е федерацията, а момчета , които въпреки голямото психическо напрежение, непукизъм на федерация, напускане на треньор и звезда, оттегляне на спонсор - ИГРАЯТ ЗА БЪЛГАРИЯ!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Браво на момчетата , добра игра и като цяло доста по-добро представяне от това срещу португалците вчера , където доста мъчеха топката. Уосифов -просто перфектна форма , дано се раздава така и в предстоящите срещи , радвам се че Жеков отново не игра , а както каза и коментаторът добре е че мачът стигна до 5 сета , защото отборът се сработва още повече като колектив :bgflag: :bgflag: :bgflag: Напред лъвове ! ! !
Link to comment
Сподели другаде

Жеков взе да го запича, като видя, че има и по-добри от него. Дано, дано да бойкотира или каквото там прави до края на Олимпийските игри поне! Иначе честита победа! :)
Link to comment
Сподели другаде

Дано да го премахнат изцяло, макар че на този етап изглежда невъзможно...

 

Възможно ще стане, когато се организира конкурс "Брейвик България" и спечелилия бъде пуснат да овършее БФВ?

Link to comment
Сподели другаде

Първо относно мачът. Днеска играхме по-добре, но не достатъчно. И публиката беше по-добре, но не достатъчно.

 

Какво трябва да правят феновете!?

ДА ПОДКРЕПЯТ ОТБОРЪТ!!!

А къде са сега ... някъде, протестират/бойкотират.

Помислите малко ви се моля. Давам няколко въпроси/примери:

- Влиза днеска Радо Стойчев и публиката започва да вика неговото име. Найден Найденов как се е почувствал след като той е треньор, а се вика друго име.

- Отборът вижда празна зала и какви да си мисли, че е заради тях. Няма няколко човека в отбора и публиката я няма... все едно заради тези няколко човека се е държала публиката.

 

С Жеков май никой не знае защо не играе, уж физически проблем.

 

В момента всички страни са в грешка и федерацията и Радо и всичко се задълбочава, тъй като феновете се разединиха и всичко е в ущърб на отбора, но НИКОЙ не го осъзнава или по-точно не го интересува.

 

Днеска май имаше повечко фенове пред C0 да изпратят отборът и се надявам това което Пламен Константинов и компания разказваха от кухнята да стигне до повече хора. Аз съжалявам, че по-късно се включих в слушането, но като мога ще систематизирам каквото чух и помня(то ще е заедно с обновлението на темата).

 

Накратко надявам се утре да се напълни залата, независимо че мачът е от без значение, и другата седмица да е още по-пълна залата :)

Link to comment
Сподели другаде

Първо относно мачът. Днеска играхме по-добре, но не достатъчно. И публиката беше по-добре, но не достатъчно.

 

Какво трябва да правят феновете!?

ДА ПОДКРЕПЯТ ОТБОРЪТ!!!

А къде са сега ... някъде, протестират/бойкотират.

Помислите малко ви се моля. Давам няколко въпроси/примери:

- Влиза днеска Радо Стойчев и публиката започва да вика неговото име. Найден Найденов как се е почувствал след като той е треньор, а се вика друго име.

- Отборът вижда празна зала и какви да си мисли, че е заради тях. Няма няколко човека в отбора и публиката я няма... все едно заради тези няколко човека се е държала публиката.

 

С Жеков май никой не знае защо не играе, уж физически проблем.

 

В момента всички страни са в грешка и федерацията и Радо и всичко се задълбочава, тъй като феновете се разединиха и всичко е в ущърб на отбора, но НИКОЙ не го осъзнава или по-точно не го интересува.

 

Днеска май имаше повечко фенове пред C0 да изпратят отборът и се надявам това което Пламен Константинов и компания разказваха от кухнята да стигне до повече хора. Аз съжалявам, че по-късно се включих в слушането, но като мога ще систематизирам каквото чух и помня(то ще е заедно с обновлението на темата).

 

Накратко надявам се утре да се напълни залата, независимо че мачът е от без значение, и другата седмица да е още по-пълна залата :)

 

 

 

 

 

Иване имаш право на позиция, ние също. :) На всички е ясно защо залата е празна и едвали някой от играещите симисли, че е заради тях. Има разединение, но исканията ни не са коренно противоположни с вашите. Пък и дъртата пиявица няма да се махне докато не бъде "смачкан" заради скандалите. Да крайни сме, но в трудните времена мерките са такива. Дано Свилена Нейкова ( тъй като 1 път не е взел мъжка позиция, не заслужава и мъжко име) и свинята Любо са се нарадвали на "пълната" зала. В неясе скандирало името на Стойчев, защото всички знаем че той е човека. Откакто той дойде аз лично виждам огромна разлика в играта на Тошко Алексиев. А бях негов най-голям антифен. Вчера по време на прекъсванията Найден ги надъхва с общи приказки, докато Ради им показвше грешките и чак тогава ги надъхва. Найден винаги ще си остане класи под Радо и залата му го показва. Ако не му изнася знае къде е вратата. Ако някой реши да се разколебае винаги може да си смени позицията. Но тук и сега ние няма да отстъпим пред никого!!! А както се вижда момчетата могат без, Радо,Матей, публика, спонсор. А представете си ако ги имаха какво щеше да стане?

Link to comment
Сподели другаде

фенът, фена, мн. фенове, (два) фена, м. Запалянко, почитател, страстен поклонник.

В момента не виждам да има толкова фенове на националният отбор по волейбол, от колкото фенове на Радо и на идеите му.

Не казвам, че това което Радо иска да направи с федерацията е грешно и аз искам да стане, но не точно сега е времето.

Ние феновете трябва да подкрепяме отборът, а не идеите около него.

 

На всички е ясно защо залата е празна и едвали някой от играещите симисли, че е заради тях.

Бъркаш се. Не може преди 12хил. да скандират името ти или отборът, а сега 2-3 хиляди само. Все пак си е останал отборът, не е отборът по баскетбол или друг спорт.

 

В неясе скандирало името на Стойчев, защото всички знаем че той е човека. Откакто той дойде аз лично виждам огромна разлика в играта на Тошко Алексиев. А бях негов най-голям антифен. Вчера по време на прекъсванията Найден ги надъхва с общи приказки, докато Ради им показвше грешките и чак тогава ги надъхва. Найден винаги ще си остане класи под Радо и залата му го показва. Ако не му изнася знае къде е вратата. Ако някой реши да се разколебае винаги може да си смени позицията. Но тук и сега ние няма да отстъпим пред никого!!! А както се вижда момчетата могат без, Радо,Матей, публика, спонсор. А представете си ако ги имаха какво щеше да стане?

Спонсорите се изнесоха, защото са викнати от Радо. Нормално е и той да си махне след като и той се махна.

Да, Найден не е толкова добър като Радо, но все пак му е гласувано доверие, трябва и ние да вярваме в това, което може да направи с отборът.

 

През това време протестиращи фенове помислете в/у тези неща:

- След мачът с Франция имаше протест, но влезнахте. Защо и днеска не го направите!?

- По време на успехите ни преди 4-5-6 години федерацията беше същата и имахме успехи.. сега нещо се губят.

- На предните турнири, другите отбори казваха "Имате страхотна публика и ние ще се радваме да имаме такава." Питам аз, къде е сега тя?

 

Да поясна не защитавам нито федерацията, нито УС, нито Радо, нито отборът, нито феновете. Просто мисля, че изразявам обективна преценка на ситуацията от моята гледна точка.

Link to comment
Сподели другаде

В момента не виждам да има толкова фенове на националният отбор по волейбол, от колкото фенове на Радо и на идеите му.

Не казвам, че това което Радо иска да направи с федерацията е грешно и аз искам да стане, но не точно сега е времето.

Ние феновете трябва да подкрепяме отборът, а не идеите около него.

 

 

Бъркаш се. Не може преди 12хил. да скандират името ти или отборът, а сега 2-3 хиляди само. Все пак си е останал отборът, не е отборът по баскетбол или друг спорт.

 

 

Спонсорите се изнесоха, защото са викнати от Радо. Нормално е и той да си махне след като и той се махна.

Да, Найден не е толкова добър като Радо, но все пак му е гласувано доверие, трябва и ние да вярваме в това, което може да направи с отборът.

 

През това време протестиращи фенове помислете в/у тези неща:

- След мачът с Франция имаше протест, но влезнахте. Защо и днеска не го направите!?

- По време на успехите ни преди 4-5-6 години федерацията беше същата и имахме успехи.. сега нещо се губят.

- На предните турнири, другите отбори казваха "Имате страхотна публика и ние ще се радваме да имаме такава." Питам аз, къде е сега тя?

 

Да поясна не защитавам нито федерацията, нито УС, нито Радо, нито отборът, нито феновете. Просто мисля, че изразявам обективна преценка на ситуацията от моята гледна точка.

 

 

 

Защото в залата налагат цензура. Забраняват се плакати и транспаранти против Федрацията и президента. Усилва се музиката за да неможе да се скандира против горе посочените. Ние феновете сме за тях овце, когато сме им угодни добре когато не да мълчим. Е да ама не. А ако на отбора им е обидно да последват примера на Матей. Владо ми излиза с оправданието "Играя за България". България - държавата(федерацията) или България - гражданите(феновете)? Не твърдя че тези, които са в залата са от федерацията - те са някакво положително изключение. Но като цяло играеш ли пред празни трибуни - играеш за себе си и федерацията. Поне така изглежда от страни.

Link to comment
Сподели другаде

В първият гейм бяхме смешни направо.После се окопитихме,а през третия гейм (,който немците спечелиха) водехме с по 1-2 точки почти през цялото време,но накрая се издънихме.В 4-тия гейм имахме 7 точки разлика в наша полза,а накрая за малко да ни победят.В тайбрека водехме 12 на 10,но..виждаш какъв е резултатът.Прави си изводите - немците не играха по-добре от нас,но ние им подарихме 3-тия гейм,а оттам и мача. (Както обичаме да правим често) ...
Link to comment
Сподели другаде

Да , това се случваше и миналата година в мачовете срещу тях в Световната лига , въпреки че ни трябваше второто място те не един път ни побеждаваха макар и с по 3:2 .. Нищо , важното е сега да ги унищожим във следващия мач след което и американците разбира се , мерси за инфото :)
Link to comment
Сподели другаде

Играта ни е добра, каквото и да говорим, само ако изчистим тези глупави грешки.....Браво на Соколов, изнесе цялата лига, във всички класации го има, а на първо място за най-резултатен и се бори за най-добър сервис....По мои преценки ще бъдем в група с Франция и Германия, а те не са трудни, ако се стегнем...Глупаво загубихме вчера, но такъв ни е бил късмета....Само може да се надяваме да направим всичко възможно в другите мачове.
Link to comment
Сподели другаде

Защото в залата налагат цензура. Забраняват се плакати и транспаранти против Федрацията и президента. Усилва се музиката за да неможе да се скандира против горе посочените. Ние феновете сме за тях овце, когато сме им угодни добре когато не да мълчим. Е да ама не. А ако на отбора им е обидно да последват примера на Матей. Владо ми излиза с оправданието "Играя за България". България - държавата(федерацията) или България - гражданите(феновете)? Не твърдя че тези, които са в залата са от федерацията - те са някакво положително изключение. Но като цяло играеш ли пред празни трибуни - играеш за себе си и федерацията. Поне така изглежда от страни.

За цензурата не знам, сигурно не искат по телевизията да се вижда/чуват такива неща, да се излагат на по-горни нива. Не ми е ясно и не ме интересува толкова. А и миналия път дори и забраните се вкарваха неща.

За музиката още по-малко знам, за момента просто се запълва с някакъв фон моментите, в които нищо не става на играещо.

А и ако публиката е на макс -12-13хиляди и знае какво да вика и е постоянна има как да се противодейтства на музиката.

 

Офффф, малееее. Да последват примера на Матей, стига глупости. Дори и да се смени УС на федерацията, отборът ей така магическия ще се оправи.. няма как да стане това нещо. Това всичко напрежение наложено от тези проблеми им влияе и няма как да го преодолеят за няколко дни, все пак са човешки същества. Аз лично дори не виждам как за Олимпиадата ще се стегнат, камо ли за сегашните финали.

 

Владо просто е тактичен и се отдръпна, колкото може, от тези проблеми, което колкото е хубаво, толкова и не.

 

А за това, да се твърди че тези в залата са от федерацията е безумно. От федерацията са около терена, на трибуните име определени места за медии, делегати, отбори, екипа от поддръжката на залата... ама да кажем, че са 500 човека. Всичко друго е фенове, според мен фенове кои наистина мислят за отборът.

 

Пак ще го повторя, в момента на отборът му трябва подкрепа, да знае че всички фенове са зад тях. Защото самата подкрепа ще им покаже, че се мисли за тях. А не ни интересуват чак толкова проблеми около волейболът. Протести може да се правят и по друго време на денят, седмицата или месеца.. но по време на мач мястото на публиката е в ЗАЛАТА!

 

Относно Жеков, не вярвайте на нищо писано в медията. Почти никой не знае и не казва какво точно е, има само догадки.

Аз изчаквам изявлението на Найден относно него, което трябва да е днеска или утре.

 

Играта ни е добра, каквото и да говорим, само ако изчистим тези глупави грешки.....Браво на Соколов, изнесе цялата лига, във всички класации го има, а на първо място за най-резултатен и се бори за най-добър сервис....По мои преценки ще бъдем в група с Франция и ермания, а те не са трудни, ако се стегнем...Глупаво загубихме вчера, но такъв ни е бил късмета....Само може да се надяваме да направим всичко възможно в другите мачове.

Мачът ние си го изгубихме, мисля че правехме малки грешки, които заради напрежението допускат. И в момента Тошко освен, че има добра игра и той поддържа отборът до някъде.

 

По време, когато си писала е било вече ясно ще сме в група със САЩ и Германия, в другата са Полша, Бразилия и Куба.

Франция имаха теоретичен шанс преди последните мачове.

 

Още няма официално програмата за финалите, но ние играем с Германия в 20:45ч. а предния мач е в 17:30ч. мисля, че е Бразилия - Куба, 95% сигурен съм.

 

Днеска вечерта ще обновя темата и ще напиша какво Пламен Константинов и компания сподели с нас след мачът с Аржентина.

Link to comment
Сподели другаде

Играта ни е добра, каквото и да говорим, само ако изчистим тези глупави грешки.....Браво на Соколов, изнесе цялата лига, във всички класации го има, а на първо място за най-резултатен и се бори за най-добър сервис....По мои преценки ще бъдем в група с Франция и Германия, а те не са трудни, ако се стегнем...Глупаво загубихме вчера, но такъв ни е бил късмета....Само може да се надяваме да направим всичко възможно в другите мачове.

 

Франция изобщо я няма на финалите.В група сме с Германия и САЩ,което е по-добър вариант,защото другата група е "страшна" - Куба,Бразилия и Полша.Добре се паднехме,както и са олимпиадата сме в по-изгодната група,но дано се възползваме.

 

Иван е написал,че няма официална програма за финалите,но не е така.Официална програма има - http://bgvolleyball.com/result.php?group_id=1&season=4&champ=745 . Дано съм била полезна :)

 

Безплатните билети,за които се говореше,се чака да се пуснат днес.Може би след броени минути,или часове - не знам точно,но ще е скоро.Който може,нека се възпозлва.Билетите ще са за 4-ти за мача с Германия.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...