Jump to content

Споделяне на файлове между работещо по един и същ проект.


Препоръчан пост

Добър ден. Реших да отворя тази тема защото вече на няколко пъти ми се налага да работя по някакъв проект в група от хора и вечно умувам кое е най удачното решение на проблема. Когато в една фирма хората работят по проект, всяка такава си има собствено решение за това, но когато правите това като студент или с хора който не работите пряко ви трябва някакво лесно и безплатно решение. Естествено има голямо значение дали проекта е за програмиране и дали искате да си споделяте сорскод или просто текстови файлове. Точно в момента ми трябва само за документи. Най лесната опция която ми е позната е google Docs. Необходимо е всеки от групата да има е-мейл при google и тогава файловете могат да се споделят там. Лично за не съм голям фен на google, за това търся вашия опит с други алтернативи. Ползвал съм и dropbox която ми харесва доста. При тази програма си правите регистрация на сайта им и получавате безплатно ограничено количество място. На него можете да запазвате всякакви файлове от компютъра си, който можете вие или някой друг да изтегли. Тази система ви позволява да си направите папка на вашия компютър която да е синхронизирана с файловите ви онлайн. Моля кажете си мнението за тези две системи или други който вие сте ползвали. За сорс код съм ползвал преди SVN, но не съм наясно дали тази система беше безплатна или не, а и тя не е толкова полезна, ако файловете не са сорс код на програма.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...