Jump to content

Въпрос за готварска печка с керамичен плот?


Препоръчан пост

Препоръчайте ми печка с керамичен плот до 750 - 770лв.

Като изисквания имам да е най-малко с 8 функции на фурната, въртящ шиш грил, каталитични панели, телескопични водачи, и две разширяеми зони на котлоните (и пи възможност да е Инокс)!

За сега си избрах тази Electrolux EKC 513517 X но не знам чие производство са (поне в уикипедия пише, че са Шведски, но пък един приятел каза, че ги правят в Румъния, и това ме разколеба за сега)?!

За това пускам темата - да ме насочите към такава печка, която има тези изисквания?!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Ние такава купихме, - румънска - индезит. иначе известна марка... То печката е със плот френски(два вида са само - немски и френски). Реотани за фурната долен и горен, лампа, вентилатор и това е. От най-евтините. Бачка си. То другите печки са турски, китайски и... не знам май български няма. Горния реотан ( :love1: нещо не ми работи както трябва-може албанки да е...), но ако избуши ще го сменя - има в електроуредите всякакви. Ако мога да те посъветвам - допълнителните екстри само оскъпяват уреда. И пази плота.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...