Jump to content

Матура по философски цикъл


Препоръчан пост

Знам че този форум не се занимава с такива неща но все пак реших да пусна една тема за моя проблем.

Някои знае ли как се оформя оценката на матурата по философия или поне минимума точки за 3ка.

Трябва ми и сайт за решаване на матури които е безплатен и има доста матури за решаване защото тези които съм намерил има максимум 2 3 матури.

Трябва ми спешно информацията а класната ми не си вдига телефона

Link to comment
Сподели другаде

Искрено се надявам да намериш информацията, но имай предвид, че матурата по философия не е само свободни съчинения, а има конкретни въпроси за някои неща, които или знаеш или не знаеш. Не знам защо гониш 3-ка...

Аз лично кога беше времето за подобни неща,бях записал матура по Физика.

И репликата на един от квесторите-"Вие трябва да се големи мазохости, вие и тези от съседната зала с матура по химия " :D

Link to comment
Сподели другаде

Тук можете да намерите втори вариант на матурата по Философия от 2011 година.

 

Разделете 6 на общия брой на точките. По този начин ще разберете стойността, с която се покачва оценката за всяка точка.

 

Само да спомена, че матурата по философия е възможно най-трудната от всички. За отговора на последните задачи се изискват изключително добри познания на самата материя.

 

Ако сте се насочили към оценка 3.00, то според мен, по-добрият вариант ще бъде да изберете друг предмет, върху който да държите държавния зрелостен изпит (ДЗИ).

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за информацията и на двамата,не се боря за 3ка но исках само да знам колко е минимума точки,И на мен са казвали че е трудната матура но съм решавал матури онлайн и най добре се справям по философия
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...