Jump to content

Проблем с интернет страниците


Препоръчан пост

какво е MBAM

мисля да инсталирам и виртоализация някоя от статията за премахване на зловреден код но тогава ще има ли смисъл да инсталирам и виртуална машина

Windows XP Service Pack 3 RTM Build 5512 този SP пак 32 битов ли е защото бих искал 64 битов ако е възможно

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

какво е MBAM

мисля да инсталирам и виртоализация някоя от статията за премахване на зловреден код но тогава ще има ли смисъл да инсталирам и виртуална машина

Windows XP Service Pack 3 RTM Build 5512 този SP пак 32 битов ли е защото бих искал 64 битов ако е възможно

 

MBAM = Malwarebytes' Anti-Malware

За втория въпрос си реши сам - Аз лично бих заложил на виртуалната система, но изисква малко повече ресурси...

32 битов е, при теб 64 битов Service Pack не е възможен...но и няма особен смисъл. Инсталирането на Windows XP x64 е доста непрактично решение...виж вече при Windows Vista/7 е друга бира. А и за използването на x64 трябва да разполагаш с подходящ хардуер за целта - 64 битов процесор, повече от 4 GB рам и т.н.

Това което съм ти дал е правилния линк !

 

PS: После да не забравиш да си продължиш работата с Night_Raven в другата тема относно сините екрани !

Link to comment
Сподели другаде

пак ми замръзна Chome в Google мога да го движа надолу и нагоре но не мога да вляза никъде като натисна някъде не започва да зарежда дадох му рефреш и се оправи
Link to comment
Сподели другаде

Каквато и да причината, тя не се дължи на зловредна активност.

Не видях подозрителни добавки в Chrome.

Пробвай да го преинсталираш, да почистиш кеша на браузъра с CCleaner (при затворен браузър) дали ще има някакъв ефект...

Обновил ли си го до последната му версия?

На кои страници се появява проблема ? Може би ще трябва да инсталираш някоя добавка за блокиране на Java & Flash съдържание, защото те много товарят по-време на сърфиране.

С друг браузър наблюдават ли се съшите проблеми ?

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирай си предната версия / 19 / и си влез в настройките,изтриваш си профила и при деинсталирането / 19 / отмяташ да ти изтрие всички персонални настройки / преди това си експортирай отметките /.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...