Jump to content

Препоръка за сайтове за пазаруване


Препоръчан пост

Здравейте. Можете ли да ми помогнете/препоръчате сайтове от където могат да се купят дрехи,обувки и т.н. на добри цени сайтове като sportsdirect и т.н. Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

Ето сайтове http://www.gabco.org/magazin.php за пазаруване в UK ,а това е бг. фирма която ги доставя до България и то на много добра цена,и са много коректни.
Link to comment
Сподели другаде

Ето сайтове http://www.gabco.org/magazin.php за пазаруване в UK ,а това е бг. фирма която ги доставя до България и то на много добра цена,и са много коректни.

 

Бахти и евтиното......

Link to comment
Сподели другаде

Цените са такива. Иначе можеш да пробваш в най-известните сайтове за онлайн пазаруване като ebay.com и amazon.com

 

Ми там маратонките как вървят? на мен повече ми трябва да си купя маратонки като:адидас и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

За последен път ти казвам - провери!

 

При следващ въпрос без дори да си вложил грам мисъл и единица усилие да провериш, ще ти затрия темата и можем да се сбогуваме с твоето присъствие във форума ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ми от ebay.com и amazon.com правят ли доставки до БГ? и колко излиза тя?

Абе човек,нали затова съм ти дал сайта Gabco_bg(не им правя реклама,нямам нищо общо с тях),а ти дори не си си направил труда да прочетеш малко.Правиш си регистрация и пазаруваш от всички UK сайтове,включително от ebay.uk и amazon.uk,както и spotsdirect.За доставка вземат по 2,20лв на килограм и нищо повече.Тоест поръчваш си едни маратонки и плащаш 1,60лв, примерно :look: ,няколко поръчки съм правил без никакви проблеми.
Link to comment
Сподели другаде

Абе човек,нали затова съм ти дал сайта Gabco_bg(не им правя реклама,нямам нищо общо с тях),а ти дори не си си направил труда да прочетеш малко.Правиш си регистрация и пазаруваш от всички UK сайтове,включително от ebay.uk и amazon.uk,както и spotsdirect.За доставка вземат по 2,20лв на килограм и нищо повече.Тоест поръчваш си едни маратонки и плащаш 1,60лв, примерно :look: ,няколко поръчки съм правил без никакви проблеми.

 

Това го разбрах но ме притеснява едно нещо. Да не стане някакъв гаф? да ми вземат парите пак.....

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Специално за amazon.co.uk цените на джапанките са изумително скъпи без доставката! Минах през голямо премеждие, докато разбера как аджеба е на английски език думата "джапанка". Гугъл транслейта ни лъже като обявява думата "джапанки" като thongs (прашки или дамско бельо, в обратен ред пак го превежда на джапанки), а думата "джапанка" като slipper (пантоф). Пу да му се невиди и животното, знам че ако напиша реалната дума на английски, той ще го преведе правилно на български. Но защо не иска в обратен ред, това е системно явление за този транслейтър, от опит го знам. Та реалната дума е Flip Flops. Значи в обратен ред може да го преведе, сеща се животното. Но това е друга тема. Та започнах да се интересувам за свестни джапанки поръчка от чужбина, защото българските търговци внасят номера само до 45-ти номер, а ние искаме 46-ти. И това само защото китайците са едни такива - дребнички хора, едни тапички с малки крачета. Когато застанеш до китаец, той е като дете пред теб. За тях 45-ти номер сигурно е гигантизъм! Добре бе, малки човечета, носете си ги! Да приемем, че виновни са нашите търговци.

Та харесал съм си такива чехли, които имат каишки от естествена кожа и са хибрид между чехъл и сандал. Има една каишка отзад, която се дига и сваля. При някои е с ластик. Лошо сега, че за сандали търсачките връщат сандали! За чехли връщат чехли. За джапанки ти дава джапанки. Но какви са чехлите, които приличат на сандали е много трудно упражнение. Ако потърсим с ключови думи sandals и hybrid връща сандали като обувки, а не чехли. :)

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Не се сещам за дума, която да описва точно това. Пробвайте да потърсите Flip Flops with backstraps или Sandals with backstraps или нещо подобно с backstraps :) . Може би няма голямо разнообразие на това, което търсите в amazon, и поради тази причина е възможно тези чехли да седят под прикритие в категорията Sandals.

А иначе нещо като на картинката ли би трябвало да изглеждат?
http://www.peppermint.uk.com/images/_lib/image-12010236-0-1370700415000.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Ebay, продавалник и много много други.

 

Тема не е нужна за такъв въпрос - гугълни продукта, който те интересува, и ще ти излязат една камара сайтове, които се надпреварват кой да продава уж по-евтино от другия.

Link to comment
Сподели другаде

Пробвайте да потърсите Flip Flops with backstraps или Sandals with backstraps или нещо подобно с backstraps

 БЛАГОДАРЯ! :thumbsup: Точно това си е термина! Backstrap - няма съмнение.

 

А иначе нещо като на картинката ли би трябвало да изглеждат?

Не. Модела е този, долу снимката - изключително издръжливи и яки, като за 3 месеца въобще не се разбира дали са носени.

Свръх удобни и нежни към краката, много здрави. Цената им е 30 лв.

 

http://i41.tinypic.com/116tnbc.jpg http://i39.tinypic.com/zohmqd.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...