Jump to content

Няколко въпроса за IPB


Препоръчан пост

Първия: мога ли да направа като се сменя езика да се сменят и бутоните

Втория: от къде мога да сваля мод за режим на клавиатурата... доста полезен .. и мисля, че дори за softvisia ще е добре да се сложи един такъв мод ...

 

мерси за отговара .... :)

Link to comment
Сподели другаде

Предполагам, че става дума за IPB 2.х.х , мисля че този в подписа ти беше такъв.

За бутоните съм почти сигурен, че не може. Те са jpg и на самата картинка са буквите, не се сменят според езика. Но можеш да си ги запишеш от някъде и да ги подмениш или просто да си поиграеш малко и да ги направиш сам(ама не си заслуава).

А за режима на клавиатурата вече не съм сигурен как става всичко. Намерих това дано да ти помогне ;) , но не съм го пробвал лично и не мога да кажа със сигурност дали ще стане

Link to comment
Сподели другаде

А за режима на клавиатурата вече не съм сигурен как става всичко. Намерих това дано да ти помогне ;) , но не съм го пробвал лично и не мога да кажа със сигурност дали ще стане

Я погледни точно последния пост в тази тема ;)

Link to comment
Сподели другаде

Първия: мога ли да направа като се сменя езика да се сменят и бутоните

Втория: от къде мога да сваля мод за режим на клавиатурата... доста полезен .. и мисля, че дори за softvisia ще е добре да се сложи един такъв мод ...

 

мерси за отговара .... :)

 

 

 

1.Трябва да ги направиш с някоя програма и да ги заместиш старите,примерно взимаш бутона "reply.jpg" с photoshop го правиш на български и заместваш английския бутон с този който си направил ;) .Това с кирилизирането не е мод,а е просто код който се нарича кирилизатор,а кода можеш да поръчаш от тук: http://www.kredor.com/bg/wk.shtml ;>

Link to comment
Сподели другаде

за бутоните питах дали има некъде мод ... където да го прави ....ама май нема .. значи ще се опитам аз ... да вида какво ще стане

а за Режима и аз ще пробвам на моето форумче .. че леко досадно .....

Tragedy ще се измисли .... :)

 

WarezRu ще вида и твоето ...

а за бутоните не си ме разбрал

аз ги имам и на бг и на анг, обаче искам да може и като се смни езика да се сменят и окинките ...

Редактиран от IVAN
Link to comment
Сподели другаде

Не може да се сменят бутоните, само едни са.

 

WarezRu - проверявал ли си линка, който даде - половината неща не работят.

 

 

 

Как да не работи? http://www.kredor.com/bg/wk.shtml <= на мен ми го отваря...

Както каза Tragedy бутоните са само едни,ако си ги напрайш на бг и ги сложиш независимо какъв език си сложил,бутоните си остават на бг ....

Link to comment
Сподели другаде

май нема да стане на версия 2.1.6 този мод за режим на клавиатурата :(

а и като чета .. се вижда, че има проблем при FF-то ... ;(

 

WarezRu и на мене се отваря .. ама линкове където са дедени във тази стр. не работят .. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...