Jump to content

Преди сервиза


Препоръчан пост

Извинявамсе много,но ви моля за съвет-предстои ми да занеса кюнеца на сервиз/с/-в гаранция е.Всичко ценно и почти важно съм прехвърлил на външния диск-какво да направя за да съм сигурен че няма да ми подменят някоя пи..винка вътре?

п.с. По телефона ми казаха че за да разберат какъв е проблема ще им трябва две седмици???!!!??

.....и ще може ли някой да ми каже откъде да си ис/з/тегля този драйвер

Xgi Volari V3 1.05 WHQL

Link to comment
Сподели другаде

какво да направя за да съм сигурен че няма да ми подменят някоя пи..винка вътре?

 

Мисля, че не стана ясно, какво точно имате предвид.

 

По телефона ми казаха че за да разберат какъв е проблема ще им трябва две седмици???!!!??

 

Може би консултантите в самия сервиз имат много работа, въпреки че две седмици са доста време. Според мен това са просто извинения за отлагане разрешаването на даден проблем.

 

.....и ще може ли някой да ми каже откъде да си ис/з/тегля този драйвер

Xgi Volari V3 1.05 WHQL

 

Каква е операционната система?

Link to comment
Сподели другаде

С тази програма разгледай настоящия хардуер http://softvisia.com/search.php?t=all&r=0&q=aida64&s.x=50&s.y=11 след сервиза можеш да сравниш. Драйвера можеш да изтеглиш от първия резултат в гугъл http://google.bg/search?sclient=psy-ab&hl=bg&safe=off&nomo=1&site=webhp&source=hp&q=Xgi+Volari+V3+1.05+WHQL&pbx=1&oq=Xgi+Volari+V3+1.05+WHQL&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=24558l24558l0l32845l1l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=240&bih=272&emsg=NCSR&noj=1&ei=lJAQT8X-K42q8AP8hM3DAw

 

И в двата случая е със"з" ;)

Link to comment
Сподели другаде

http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHICS-BOARD/OTHERS/Xgi-Volari-V3-105-WHQL.shtml Пробвай от този линк. Тук са за Xp и 2000. Две седмици за разбиране на проблема на компютъра ми се струват страшно много време, но щом е гаранционен нямаш друг вариант. Всъщност не се и учудвам, че не си дават зор. Носил съм компютър на гаранционен сервиз за подмяна на вентилатора на процесора, тъй като беше спрял, а процесора достигнал 90 градуса, та взимам го от сервиза и първия месец нямаше проблеми с вентилатора, като след това започна постепенно да увеличава бръмченето. Изтече му гаранцията и го отворих и останах, като гръмнат- прахта не беше изчистена ни най-малко, а вентилатора беше с добавена малко смазка и залепена лепенка от долната страна. Купих вентилатор за 5-6 лева и положението заспа.
Link to comment
Сподели другаде

as9993-ако успееш да го изтеглиш-моля те прати ми го./обиколих половината гугле и не успях/на едно място искаха 3 долара-ще ги платя/и повече/но ако съм сигурен.Кюнеца е на племенничките-работещ но няма видео драйвер-просто не ми дава да го изтегля-ос ХР

Мегатон-развесели ме-И в двата случая е със"з" ../../../public/style_emoticons/default/wink.gif-просто не съм учил Български и ми е малко/доста/сложно при положение че постоянно ти пишат на латиница-бъркам думи и букви но като гледам-на малко хора им пука.

Аида я имам-значи да си копирам и после да сравня./и ако не е същото???-/

Работата е там че живея срещу магазина откъдето е купен.Там ми казаха до две седмици а,ако го занеса на място ще го оправят за 2-3дена.А като им се обадих ---нямам думи--до две седмици щели да ми кажат какъв е проблема-ДВД то спря да работи.

И Моля ако някой успее да изтегли/мерси за з-то/по-горе указания драйвер-просто ми го пратете.

Благодаря ви за вниманието.

Покрай сайта Ви почнах да цепя кюнците на ДВЕ.

п.с.Това го писах два часа :no:

 

Мисля, че не стана ясно, какво точно имате предвид.

 

 

 

Може би консултантите в самия сервиз имат много работа, въпреки че две седмици са доста време. Според мен това са просто извинения за отлагане разрешаването на даден проблем.

 

 

 

Каква е операционната система?

ХР

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...