Jump to content

Нашата приказка


mireto

Препоръчан пост

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Глава втора.

 

На острова се беше появила загадъчна мъглявина. Дали пък не бях в някой от разказите на Стивън Кинг, където загадъчна мъгла избива всичко живо и умряло. Лодката ми се беше повредила и бях откъснат от света. Е, ако не броим компютъра, разбира се. Затова се обърнах за помощ към аверчетата от Tragedy's Forum. Но всички бяха OFFLINE. Даже и Tragedy не се развяваше. "Да не би да е сменил хост-а?" - си помислих.

Каквото и да бе станало,сега трябваше да се оправям сам. Рестартирах компютъра и какво си мислите ...На екрана се появи Tragedy,който ми каза:

- Не бой се чадо мое, ще оправим таз мизерия" и се зае да ръчка по РС-то ми с дива усмивка. :D

Мъглата започна да се стеле в стаята ми,а на компа ми кацна черен гарван. ..В човката си държеше ........ сиренце, което му отнех и.....тогава той се превърна в голямо страшно чудовище с 3 глави. Стреснах се, отворих очи и разбрах, че това беше кошмар. Отвово ми се случваше да сънувам докато съм буден и се чудех какво ли означават тези сънища и дали имаха нещо общо с мъглата. И какво общо имаше Tragedy с цялата тази мистерия. "Не трябваше да спирам хачетата, които доктора ми беше предписал" - си помислих и се покатерих на близката палма, да си скъсам кокосов орех. Май нямаше да ям кокосов орех,защото внезапно се появи една огромна маймуна и каза че палмата е взета под аренда. Но тъй като бях в по-горна позиция (разбирайте горе на палмата), я замерих с един кокосов орех! В този момент чух шум от съседната палма и бях много щастлив да видя Tragedy. Той бе взел под аренда най-хубавата палма. Изневиделица се показа мистър Еко с голям нож в дясната ръка, явно се беше изгубил! Като видя своите хора,той видимо се успокои и започна да им се кара,че тежат на палмите и ще ги счупят./нали бил еко/. Това обаче не се отнасяше за Tragedy,защото той имаше червен плащ и му беше разрешено да си каца навсякъде. Освен това,правилата на "арендата" му позволяваха да качва и други хора и мистър Еко също се възползва, пренебрегвайки еко теорията си. Изведнъж небето притъмня,ято прилепи разгони маймуните и мъглата отново започна да се стеле из целия остров. Само че този път вместо триглав змей,от мъглата се появи един бял,искрящ ангел. който му каза че е попаднал на точното място-във форума на Tragedy,където има само приятели. Хората от клоните бяха толкова щастливи от новината,че дори не усетиха как върху тях се изсипа дъжд от кокосови орехи.

 

off-topic: Тази тема взе много бързо да се развива и малко заприлича на чат :o

 

Глава трета

 

Мощна експлозия...

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...