Jump to content

"Мракът и дъщеря ми" - безплатна е-книга с фантастика


Хареса ли ви книгата?  

2 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

http://artportal-bg.info/images/stories/mrakyt-i-dyshterya-mi-download.png

 

Книгата "Мракът и дъщеря ми" от Сибин Майналовски съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др. Книгата се предлага за абсолютно безплатно изтегляне: файловете са незащитени с парола, без DRM, без ограничения за разпечатване, копиране и публикуване на други места в Интернет (естествено, като се цитира името на автора).

 

Ето и всички места, откъдето може да изтеглите напълно безплатно електронния вариант на книгата "Мракът и дъщеря ми":

 

1. Във формат EPUB:

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

2. Във формат Adobe PDF (незащитен с парола, готов за печат):

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

3. Във формат FB2:

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

4. Във формат TXT (обикновен текст, неформатиран):

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

5. Във формат DOCX (Microsoft Word):

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

6. Във формат MOBI (Amazon Kindle):

- Директна връзка към ArtPortal-bg.info - изтегли

 

Книгата "Мракът и дъщеря ми" съдържа 50 разказа и есета, написани в интервала между 1997 и 2011 години. Някои от тях са добре известни на читателите и любителите на фантастика, фентъзи и хорър по публикациите в сп. "Върколак", "Зона F", "Наука и техника" и др.

 

Ако книгата ви е харесала, ще се радвам да почувствам и вашата финансова благодарност под формата на дарение за ПРОИЗВОЛНА сума чрез банков превод:

 

IBAN: BG16PRCB92301029645115

BIC: PRCBBGSF

Банка: ПроКредит Банк

Клиент: Сибин Симеонов Майналовски (296451)

 

Може да превеждате дарения и чрез PayPal на акаунт merlin74@gmail.com, както и през българската система ePay, като за целта цитирате клиентския идентификационен номер (КИН): 8712033344. На сайта на Българския Арт Портал има и онлайн-формуляри, които препращат директно към гореспоменатите две системи.

 

Благодарен съм ви за всяка сума по ваше усмотрение!

:) Няма прекалено малка величина за изразяването на благодарност към автора, дори да е на цената на едно кафе или една бира...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...