Jump to content

Telerik Academy: Web Front-End Development


Препоръчан пост

Преди няколко месеца започнал безплатния курс на Telerik Academy за Web Front-End Development. Започнах го защото исках да си развия знанията по HMTL, CSS и JS и ще ми даде стимул да ги науча, колкото мога. Тъй като първата част от курсът вече е към своя край, мога да кажа, че наистина знанията са ми доста по-добри сравнение със знанията, които имах в началото и това благодарение на добро обяснение на преподавателите.

Предполагам в бъдеще ще има още такива курсове, та ако се интересувате можете да проверявате от време на време сайтът им и като започне да се запишете. Но ако интересът ви е още сега, свалите всички материали от него и да започнете да се самообучавате, като можете дори и да гледате клиповете записани от самите преподаватели.

 

Тази тема я правя тъй като това ми е част от домашното към последната(за момента) лекция - Advanced Techniques.

Тъй като ми се явява като задължение, а не толкова по мое желание, възнамерявам след като ми се провери домашната(до две-три седмици) тази тема да бъде изтрита.

Link to comment
Сподели другаде

Ами успех тогава. А на останалите, които не получат работа бих препоръчал един линк, където да се запишат за известяване за нови фронтенд позиции в София, но не знам дали администраторите ще ми позволят да направя реклама. Администраторите?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...