Jump to content

Българското болно общество.


Препоръчан пост

Привет на всички. Реших да направя тази тема и ще се радвам, ако вие се включите по нея, за да направим една стойностна дискусия.

 

Предмет на темата е българското общество, което е изключително болно. По - голямо внимание ще отделя на децата, защото те са най - засегнати от тази "болест". Все повече и повече започнат да се изменят стандартите за живот, които се налагат от масата хора, намиращи себе си за много "интелЕгентни".

 

Децата искат да се чукат на 10 години, момичета правят фелацио на същата възраст, започват да пият и пушат дори по - рано. Да те минат 30 момчета при жените е геройство, а да изчукаш 100 момичета при мъжете е достойнство ииии пак геройство. Всъщност тук нормите нямат граници, малко като Мечо Пух става работата - "Колкото повече, толкова повече"...

 

На мода при момчетата е да се съберат някъде тайно и да започнат да пият, да викат, да се "веселят", да продължават да викат, да слушат селяндурска музика, да продължават да пият, да се надпиват ииии пак да пият. След това геройството е на следващия ден да си коментират кой колко е изпил и кой след коя чашка го е хванало. Мед им капе да правят такива неща. Гъзарско е да пушат цигари, защото така изглеждат по - големи...

 

Обичат да се напиват докрай, за да може да ги коментират след това, което още повече ги кефи.

 

Незнайно защо всички сядат и започват да гледат футбол... Защото е прието някъде? Или защото им е кеф? Или защото гледат прекалено много реклами, в които е стандарт мъжете да се съберат и да гледат футбол? Да им е приятно да си го гледат? Е това е малко пресилено, тъй като каква ще е вероятността на всеки да му харесва да гледа футбол от мъжете? Всеки човек си има различни вкусове и мнения, но тук всичко е еднакво...

 

И ако случайно не гледаш футбол, не пиеш поне една чашка, не се напушваш или нещо подобно, то се започват едни странни въпроси, едва ли не си направил престъпление...

 

Мисля че схванахте идеята на темата. Нека направим една стойностна дискусия. Очаквам да се включи и Night_Raven.

 

 

Поздрави,

 

Свастика.

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм с всичко на 99% 1% не съм напълно съгласен с това че всички се събират да гледат футбол,по скоро гледат как да се напият и след това да се мислят за това какво геройство са направили че са се напили.Също така искам и да добавя че и доста момчета са или комплексирани или просто искат да си изкарат яда на някого или искат да строшат нещо, за да кажат "я глей колко съм велик никой не ми казва нищо" и най-вече много ме дразнят тия които се правят на интересни и се правят на големите биячи просто изглеждат смешни.
Link to comment
Сподели другаде

Даам, за съжаление говориш истини :)

Не, че като се събират хората да гледат мач и пийнат една бира има нещо лошо. Напротив, добро е. Събиране, приятели - не е задължително да си любител на каквото и да е, за да си с приятели ако искаш да се видиш с тях. Факт е, че повечето се събират с друга цел. А за жените.. :X Световно известно е, че нашите жени са доста добре продавани курви. Естествено винаги има изключения.. но от средата от която сме заобиколени всички, изключенията намаляват постоянно. Жалко за цялата държава :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...