Jump to content

Препоръчан пост

Е, ако не си регистриран, как пишеш тогава?

изтеглих файла , разархивирах го и когато искм да го отворя ни става!

 

ето:post-12128-0-97764100-1308071039_thumb.jpg

 

като натиснpost-12128-0-14171100-1308071183_thumb.jpgа "да" и се отваря ето това прозорче

Link to comment
Сподели другаде

Може да бъде. Считам всички "оптимизиращи" и почистващи програми за излишни и понякога вредни както за производителността (ако се приложат неправилни "оптимизации"), така и за стабилността (ако се изтрие нещо, което не е трябвало да се трие).
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...

Стара е темата, но и при мен е същия проблем, не съм натискал да използва препоръчителните настройки, но иначе прозорците са същите както при колегата. Да я оставя ли така или да приложа същото като него за да я поправя? Аз си спомням че правих промени по нея скоро, разрешавах някакви програми, може и да съм я изключил... Трябва ли да я има? Нямам проблеми с компютъра. Имам си интернет, Аваст-фрий, пускам от време на време Мауербайтс. 

Да не би нещо от Windows 7 Manager-а където го бях качил да съм бъгнал...? Сега е деинсталиран. Остана С-Сleaner.

Ъпдейтва ми се Уиндоуса, но пък съм спрял УиндоусДифендъра.

Link to comment
Сподели другаде

Същия е, за защитната стена. Иначе си получавам и ъпдейтвам редовно всичко...  Ама се чудя, сега Защитната стена дали работи все пак, или е изключена... ? И как да проверя...? Или просто съм(не помня, но пипах настройките, и също Windows 7 Manager-а като беше там много опциии...нещо съм изключил...) И, има ли някаква полза от нея? Ако я оставя така, какво може да стане? Интресно, но това е на лаптопа. А имам настолен компютър с ХР. Там проверих и:post-9788-0-97346000-1384444125_thumb.jpg

Там съм я изключил, но не помня кога, явно някъде от интернет съм прочел че е нужно... Не помня... Уиндоуса ми е от около 3 години и си е добре. С изключена стена... 

Link to comment
Сподели другаде

Така, нещо объркано обяснявам... Да си събера мислите... Проблема е на лаптопа с Windows 7х64. Скоро го преинсталирах, и нещо" оптимизирах". Ъпдейтва се Windows-а, -което е разликата с първия пост. Работи си нормално, нищо не забелязвам...Спрял съм УиндоусДифендър,според мен е по-добре, мисля че сме коментирали даже. С Аваст-безплатен съм. И Мауербайтс, която не е постоянно включена. Ето снимки:

post-9788-0-60313600-1384525015_thumb.jpgpost-9788-0-72900500-1384525020_thumb.jpg.

 

П.П.

 В последния пост писах че и на настолния компютър съм изключил защитната стена, но пък съм с Аваст Интернет Секюрити там. Платена, работи си, и затова май някога съм спрял защитната стена там. И нямам проблем. около 3 годни...

 

 Сега за лаптопа със 7-цата. Все пак реших да включа там защитната стена на Уиндоус. Мисля да пробвам с файла където е качен тук и да поправя настройките на Windows 7-цата. За да е по-защитен компютъра. А, защо съм я изключил, и как, не знам. Но, също и самата полезност на програмата "Защитна стена" не знам дали е толкова добра... Исках и да питам, без нея не може ли? И, все пак ще я пусна...

 

П.П.П.

 Направих всичко както е обяснено със reg.файла, и след рестарт на компютъра стана.

post-9788-0-53429100-1384526960_thumb.jpgpost-9788-0-43502700-1384526964_thumb.jpg.

Благодаря Найт Рейвън. Благодаря за отделеното време. 

 

И, последен въпрос.

 - Но, сега не знам дали са правилни настройките на разрешените програми да комуникират приз Защитната стена. Ето снимки с тях:post-9788-0-51644800-1384527341_thumb.jpgpost-9788-0-80158500-1384527346_thumb.jpg Да ги оставя ли? Мога ли да махна някой, като Медия плейър класик? А другите?

 Също и тази настройка маркираната на снимката с червено,Network Access Protection Agent.post-9788-0-90006500-1384527735_thumb.jpg Ми е изключена (това от настройките по подразбиране ли е?), да я пусна ли или да я оставя?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...