Jump to content

E-mail


Препоръчан пост

Получих едно писмо на пощата си, от тия еди-кой си бил много болен и си търсел наследник. Или , от името на някаква си банка имаме удоволствието да ви уведомим.....

Един много настоятелно ми иска лични данни, за да ми откриел сметка някъде си в някаква банка, където да ми преведе пари от които аз после взимам 30%.

Какво мислите по въпроса?

Link to comment
Сподели другаде

Абе и аз трябва да съм милиардер от лотарии вече. Ама тоя е много настоятелен. Даже си приказвам с него по скайп .И ми е пратил писмо с негови снимки.
Link to comment
Сподели другаде

Както е казал колегата по-горе, това е опит за измама. Опит за подвеждане на наивници. Като става въпрос за пари, как няма да е настоятелен...
Link to comment
Сподели другаде

Абе и аз трябва да съм милиардер от лотарии вече. Ама тоя е много настоятелен. Даже си приказвам с него по скайп .И ми е пратил писмо с негови снимки.

 

А сигурен ли си, че снимките са негови, а не на някой друг. Замисли се как от около 7 милиарда души на Земята са избрали точно теб. В никакъв случай не му предоставяй личните си данни. Ако много ти досажда пусни една жалба в полицията.

Link to comment
Сподели другаде

Дори не трябва да ти минават през акъла подобни щуротии. Такова нещо като безплатен обяд НЯМА. А какво може да направи с тези данни http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=773548

 

Напиши в търсачката(google) ''измами с лични данни'' и гледай резултати.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, какво може да ми навреди?

 

Доста наивен въпрос,за да не употребя по-остра дума,защото ще те обида!!! Послушай какви съвети ти се дават,за да няма после:"-Ох,много боли!!!" На твое място даже бил си сменил имей адреса,скайп името и т.н.Явно някой доста изпечен мошеник се е здобил или се опитва да се здобие с твоя лична информация, с цел злоупотреба!Дори ще бъдеш полезен,ако споделиш информацията и с органите на МВР! Я прочети това ---->> http://forums.softvi...?showtopic=1599

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...