Jump to content

Препоръчан пост

"НЕ СЕ гарантира работа на лаптопи и интегрирани решения!!!" това го прочетох в торент сайт.А само тази игра ли насича за момента пробвай с други които са насичали преди и кажи дали насичат пак.
Link to comment
Сподели другаде

@Rost , влез в биоса и виж за опция за превключване на видео картите нещо от рода на Discrete & Switchable ,ако няма подобна опция то трябва да деинсталираш драйвера за инстелската видео карта и да инсталираш този за Nvidia,проблема се получава понеже новите процесори от серията Intel Core i3,i5,i7 имат вградени видео карти,при някой лаптопи има опция да се превключват от вградена на външна и обратно както например е при моя лаптоп Acer Aspire 5745G.
Link to comment
Сподели другаде

С компютъра си поговорихме в Safe mode и нещата се оправиха. Първо благодаря много за помощта,а ако ви се чете давайте нататък,че да можем всички да се изсмеем на компютъра ми:

 

Епилог

Както предложи г-н Любен Илиев проверих в Bios дали я има тази опция...оказа се,че я нямам,затова махнах драйвера и пробвах да сложа този на Nvidia...не стана. Пробвах пак под Safe mode и пак не стана,но този път долу се изписа "New hardware found Nvidia 310M". Все едно да се събуди човек и да каже "Я! Имам дясна ръка!"...Сега Windows оценява компютъра ми на 4.2(заради Aero),но 3D gaming graphics са на 5.9(преди 4.9)

Отново благодаря за помощта и дано все така да помагате на хората,в момент на трудност :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Здравейте.Имам същия проблем , може ли стъпка по стъпка да ми кажете какво да правя.Изчетох какво ли не в нета и нищо не помага . 310m nVidia GeForce е видео-картата. Лаптопът ми е Asus / 4GB RAM / i3 2,4 GHz Processor /.Моля ви помагайте , че вече съм се отчаял тотално.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Имам абсолютно същия лаптоп със същия проблем....През сейф мода за съжаление при мен не се появява девайса :S Diffifati ти как оправи твоя проблем по същия начин ли?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...