Jump to content

Лесно правене на сайтове през google


Препоръчан пост

Съвсем случайно попаднах на една от многото възможности на гугъл - тази за правене на сайтове. Повярвайте ми, да се направи една страница е толкова лесно, че чак останах изненадан. Не се изискват никакви познания. Всичко е пред Вас. Погледнете тук: http://sites.google.com/
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

А можеш ли да покажеш един сайт направен там как би могъл да изглежда!

 

Аз мога да дам друг: www.ucoz.com

А ето моята творма, но да се вижда всичко трябва да си регистриран и одобрен, но сайта е за играта за която пише и няма да желатлна регистрацията! :)

 

Ето го все пак! vendetta-dlc

Link to comment
Сподели другаде

Мога,разбира се

Възможностите са доста повече от тези, които виждаш. Просто направих една проба, защото преди време ми стана любопитно кое как става.

Link to comment
Сподели другаде

Web Page Maker 3.21

 

Искате да си направите уеб сайт, бързо и лесно. Web Page Maker е програмата за вас, с нея можете без никаква знания в HTML да си направите един прекрасен сайт. Програмата има няколко вградени темплейта, часовници и други много полезни екстри за изграждането на вашия уеб сайт.

Поддържани операционни системи: 95/98/Me/2000/2003 Server/XP/Vista/7

 

 

Лесна и елементарна за употреба.

Всеки може да се справи с програмата само след 10 минути щракане.

В добавка към нея с използването на BannerMakerPro ,може да стане страшен сайт.

Вече за екстри като ,броячи ,чатове ,радио и разни други подробности ще трябва малко повече четене.

 

P.S.

Различните браузери ,изкарват сайта по различен начин , така че трябва да се тества кое как се е получило.

 

Аз лично винаги тествам на IExplorer,Mozilla и Opera.

Link to comment
Сподели другаде

Web Page Maker 3.21

 

Искате да си направите уеб сайт, бързо и лесно. Web Page Maker е програмата за вас, с нея можете без никаква знания в HTML да си направите един прекрасен сайт. Програмата има няколко вградени темплейта, часовници и други много полезни екстри за изграждането на вашия уеб сайт.

Поддържани операционни системи: 95/98/Me/2000/2003 Server/XP/Vista/7

 

 

Лесна и елементарна за употреба.

Всеки може да се справи с програмата само след 10 минути щракане.

В добавка към нея с използването на BannerMakerPro ,може да стане страшен сайт.

Вече за екстри като ,броячи ,чатове ,радио и разни други подробности ще трябва малко повече четене.

 

P.S.

Различните браузери ,изкарват сайта по различен начин , така че трябва да се тества кое как се е получило.

 

Аз лично винаги тествам на IExplorer,Mozilla и Opera.

А каква е връзката с темата ?

Link to comment
Сподели другаде

А каква е връзката с темата ?

..........................................................................................

 

Лесното правене на сайтове по принцип.

Било то през Google или с друга програма.

И някой ако реши да ползва програмата на Google ,а не му хареса или не може да се справи ,предлагам информация за алтернативен вариант.

 

Ще има и такива. Вервай ми !!! :-8

Link to comment
Сподели другаде

master7 , имах впредвид, че темата сама по себе си е насочена към определен вид. И се предполага, че в нея ще се задават въпроси, свързани само с направата на сайтове през Гугъл. Общо взето това е и идеята. И изведнъж Web Page Maker ... Направи отделна тема, направи по-широко и пълно представяне на програмата, направи уроци за работа ... Така ще бъде много по - полезно.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...