Jump to content

Програма за родителски контрол!


Препоръчан пост

Идеята за keylogger е лоша. Тези "шпионски" програми също. Ако знаем на 100%, че е за дете, добре, но ние нищо не знаем? Запомнете едно - има ги всяк'ви.

 

да съгласен съм, но нали знаеш лафа за ножа?!

ако си купиш нож от магазина да викна ли полиция щото си искал да трепещ тъщата (примерно) :haha: ....

или просто си искал да нарежеш салатката :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

Елементарно ,Уотсън !!! :yeah:

 

Искате причина?! Ето я голата истина. :D

............................................................

 

Я не било сестра ,а било брат! :haha: :haha: :haha:

И не били компютри ,а били компоти ! :haha: :haha: :haha:

 

А относно идеята ,че keylogger и Spy програмите били лоши.Няма такива филми.

Много са си хубави.Бая съпруги са яли бой и доста служители дето си чатят на работа са били с орязани заплати и направо изритани на улицата.

Що се отнася до хлапетата ,нека да стават от малки хакери и да преодоляват мониторинг програмите за шпионаж заложени от мама и татко. :crazy:

И те имат конституционни права все пак и право на борба за справедливост . :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Добре. Да кажем, че са с "добра" цел. Никой не е казал как се работи нито със едната програма, нито с другата. Едва ли родител знае как се щрака със keylogger, обяснете ;)
Link to comment
Сподели другаде

Добре. Да кажем, че са с "добра" цел. Никой не е казал как се работи нито със едната програма, нито с другата. Едва ли родител знае как се щрака със keylogger, обяснете ;)

Ти да не си от другата страна на барикадата, и да искаш да разбереш как да противодействаш :booo:

А всъщност при моето предложение има много добро описание на работата( много е лесно)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Чета си аз темата и от чисто любопитство възникнаха два въпроса:

 

1) Да предположим, че се използва една такава програма с добра цел. До каква степен съществува потенциална заплаха/вреда от нейното използване? Освен, че "помага" на човека, който я инсталирал/ползва, "помага" ли и на други (други лица - създателите и, злонамерени хора и т.н.)? 

 

2) Как реагират програмите за защита на такива приложения - антивирус, firewall и др.? Ясно, че ще ги третират, като опасни (потенциално), но не може ли зад една такава програма да се крият други вируси и по този начин да са неоткриваеми за антивирусните и подобни? Или с други думи, когато не се отстрани програмата открита от скениращата програма, да остава и въпросния вирус скрит/внедрен зад нея.  

Редактиран от stanilabg
Link to comment
Сподели другаде

1)На въпрос едно.

 

Вредата е ,че нарушаваш Конституционните права на обекта,а именно:

 

КРБ

 

Чл. 32.

(1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.

(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

 

Ако те гепят , се моли да получиш Импийчмънт ,а не нещо друго. :giggle:

 

Възможно е някои програми да имат скрита връзка със създателите си,както самият ,Windows -

Най-големият инструмент за следене създаван някога !!! :devil:

 

 

2)На въпрос две.

 

Повечето програми в тая област биват улавяни от антивирусните.

Но ти нямаш грижи да си обучиш антивирусната да не ти прави проблеми ,а и още повече имаш достъп до компютъра.

Както може зад една такава програма, така може и зад всяка друга да се крие изненада.

Антивирусните на хващат всичко, а и една програма к'ат се пипне както и където трябва ,антивирусните могат да имат много поздрави.

Така наречените шпионски програми имат едно преимущество пред другите.Ако има прикачен бонус към тях ,човека не му обръща внимание ,понеже смята ,че заплахата идва от разпознаването на самата програма като потенциално опасна /понеже е шпионска /.

 

И стига с тея сканиращи глупости.

Още повече ,че най голямото забавление във Windows са вирусите. :yeah: :crazy: :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Значи не съм прочел цялата тема незная дали си се оправил но ще ти кажа, че незная програма с която да забраняваш сайтове. Такива има да знам сигурен съм! Но аз не зная. Относно за следенето на детето ти къде влиза колко часа какво чати какво прави програмата се казва Aradamax Keylogger! Ако имаш нужда от помощ още. Тя записва всички точно и на мястото си. Няма никакви разбъркани работи и изобщо за каквото и помислиш слага всяка програма в различна графа. Например ако е писал в Skype излиза графа:

 

Skype

NotePad

http://.forums.softvisia.com/index.php?showtopic=10772 - Internet Explorer

и така нататък други програми!

 

И като натиснеш на определената графа която искаш да видиш ти показва в прозорче всичко което е правил!

 

Поради преупреждение смятам да сложа всичко в тази тема.. Извинявам се :)

1. Искам да ви предупредя че антивирусната ви програма ще го изкара като вирус!!! Защото е хакерска програма все пак.

2. Зная че тук е забранено да слагам такива програми в този форум затова неисках да бъде тук!

3. Изключете си антивирусната програма за да няма гафове...

4. Започвам с обясненията...

 

 

- Истеглете си програмата

- След това я инсталирайте

- След това натиснете на Finish и изчакайте програмата да зареди.

- Натискате пак с дясното копче на иконката давате Hidden Mode и ще се скрие показва се при съответната комбинация от клавиши които са ви изписани.

- И това е всичко, програмата вече запазва всеки един клавиш който натискате на компютъра си!

 

 

Искам да отбележа че нямам никакви намерения да заразявам хора от форума с троянски коне, вируси или каквото и да било!

Абсолютно всички имате основателна причина да не ми вярвате защото съм нов в форума и нямам никакви постове така че вие решавате какво да правите! Не искам да обвинявате мен ако се случи нещо на компютъра ви, което е невъзможно от тази програма!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...