Jump to content

Търся драйвери за уеб камера


Препоръчан пост

Здравейте,

След преинсталация на Уиндоус естествено се наложи да инсталирам наново уеб камерата си. За съжаление обаче cd-то ми не разпознава инсталационния диск (преди го разпознаваше без проблем).

Камерата изглежда точно така, но не е нито Delux, нито Gembird. На самата камера пише SWD (но така изглеждаща SWD не намерих). Дискът също е безименен и следователно се виждам в чудо :crosseyes1: Предварително благодаря за всяка помощ!

Link to comment
Сподели другаде

Опитай с този драйвер (от официалната страница, при положение, че твоята камера не само изглежда така, както си я показал, ами че е точно същата).
Link to comment
Сподели другаде

Как да не обича човек тези китайски боклуци, които нямат грам софтуерна поддръжка. И как да не обича човек стиснатия българин, за когото някой-друг спестен лев е по-важен от качествена и надеждна софтуерна поддръжка и спестяване на време и нерви. Наистина сме много "хитри". Нямаме равни.

 

Я...:

1) стартирай Device Manager (Start -> Run -> пишеш devmgmt.msc -> OK);

2) кликни два пъти върху камерата и после на подстраница Details;

3) препиши информацията в долното поле.

Link to comment
Сподели другаде

Хора, честита ви Баба Марта!

Нямах достъп до комп два дни, затова не можах да ви отговоря навреме - извинявайте. Довечера ще пробвам отново и все по някой от вашите начини ще стане.

 

Как да не обича човек тези китайски боклуци, които нямат грам софтуерна поддръжка. И как да не обича човек стиснатия българин, за когото някой-друг спестен лев е по-важен от качествена и надеждна софтуерна поддръжка и спестяване на време и нерви. Наистина сме много "хитри". Нямаме равни.

Съгласи ме от раз :) Всъщност камерата ми дойде в комплект с конфигурацията още от самото начало. Ако си я избирах аз, в никакъв случай нямаше да си взема китайски боклук. Реших да я ползвам, докато работи... Ако сега не стане с драйверите, просто си заминава и си взимам нещо качествено :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...

Здравейте. Аз имам подобен проблем.

Камерата ми е chicony dc-5112, s/n 203c068c000974.

Дискът с драйверите явно е повреден и не се инсталира до край.

Ще съм благодарен, ако ми помогнете.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...