Jump to content

Ставате ли за пилот?


danina

Препоръчан пост

Ужас ужас преди време правех по-добре време, сега едвам изкарвам 33,074 :( Ти си маниачка :blush:

Не съм! Видя ли ми резултата в потенциометъра. Ужас! Ама добре, че Милен сложи знаци за жени и мъже да не ме е срам от резултата. :)

Link to comment
Сподели другаде

Лелеееееееее! Голям срам!

Ще ви кажа да се посмеете!

Като четох поздравленията ви за моя резултат се възгордях и си викам:

- Я пак да упражня висшия си пилотаж.

Иииииииии. Ами хора аз съм била най- зле. Оказа се, че резултата е в секунди, а не в минути както си мислих. Тоест- не съм близо до 2 минути, а до 20та секунда. Голям срам. И аз се чудя- игри не играя, а пък такъв резултат. Е, сега вече знаете действителния ми резултат. Моля, простете- не е нарочно заблудата. :blush:

Link to comment
Сподели другаде

E предположих, но като се обсъждаше в един друг форум :) имаше и такива резултати, затова ми се стори възможно. Иначе наистина трябва да ти е в кръвта, за да минеш и 30 сек...
Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...

Ей, рекордьори, слагайте шотове, щото иначе не ви вярвам !!!

 

http://www.softvisia.com/users/vesodimov/Other/rezultat.gif

Редактиран от vesodimov
Link to comment
Сподели другаде

Ей това е доста старичко да ви кажа.Ама е голяма зарибявка ... и ако искате да си счупите компа можете да поиграете цяла двечер.Таман ще си калите нервите :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...