Jump to content

Свързване на 5.1 система към 1 жак


Препоръчан пост

Уинамп ми е много неприятен и нe го ползвам.

Ако става въпрос за музика, можеш да пробваш AIMP2 или foobar2000 (моите любими плеари). При тях даже няма какво да настройваш.

Ако става въпрос за видео, мога да ти помогна за KMPlayer.

Link to comment
Сподели другаде

Ами помагай. Само да спомена че след инсталацията на КМПлеара се стартира един съветник и от него съм дал да е на 5.1 :) а за уинампа утре ще се поровя да видя какво ще открия. Приятна вечер :svlove:
Link to comment
Сподели другаде

По принцип копирането на сигнала от предните говорители към останалите трябва да се извърши на ниво драйвер. Виж дали имаш възможност да избираш за всеки жак какъв сигнал да се подава.
Link to comment
Сподели другаде

По принцип копирането на сигнала от предните говорители към останалите трябва да се извърши на ниво драйвер. Виж дали имаш възможност да избираш за всеки жак какъв сигнал да се подава.

 

Явно няма, това на снимката са единствените настройки които мога да правя..

Link to comment
Сподели другаде

Първо направи следната настройка: Ако си с Windows XP - Контролен панел => Звуци и аудиоустройства => Аудио, от възпроизвеждане на звука => разширени и от падащото меню избираш 5.1

За KMPlayer провери следните настройки:

http://store.picbg.net/thumb/D6/16/7c76abd76987d616.pnghttp://store.picbg.net/thumb/32/5D/1ef8a7266650325d.png

По принцип копирането на сигнала от предните говорители към останалите трябва да се извърши на ниво драйвер. Виж дали имаш възможност да избираш за всеки жак какъв сигнал да се подава.

Това е така, но ако го направи от драйвера клониране ще има дори и при 5.1 звук, а това ще е проблем при филмите с такъв звук.

Link to comment
Сподели другаде

petiowolfсъс уиндоус 7 съм, нали точно за това е цялата работа, иначе под ХП като си настроя от саунд мениджъра (картинката която съм постнал по назад) и висичко си е ок. Настройките на КМПлеара са ми точно така както си показал ти.
Link to comment
Сподели другаде

Сигурен съм че няма, явно хората от РиълТек не са си свършили работата както трябва.. Но както и да е със двата преходника се получи, така че не се занимавай и мерси за помоща :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...