Jump to content

Препоръчан пост

Добре.Нищо не рабрах за какво беше този ComboFix.Антивирусната нямаше ли да изтрие каквото трябва?Правя някакви неща които изобщо не знам какво точно правят.!

 

Не знам някой чете ли,но аз пак пиша.Предполагаемите вируси от регистрите вече ги няма.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Преди да се заема по-подробно искам да знам какъв точно е проблемът? Има ли конкретен проблем или просто профилактично почистване и стягане на системата?
Link to comment
Сподели другаде

Системата има много проблеми,но основното за което питах беше за файлове засечени от SuperAntispyware.После се оказа че имам доста подменени системни файлове.
Link to comment
Сподели другаде

Windows самоделка ли е или е чист? Да не е някой от ония релийси в Zamunda, за които сума ти и народ пише из коментарите, че е много як, защото има вградени нещица, и че лети?
Link to comment
Сподели другаде

Бе, то и в компютърните фирми като знам в повечето случаи какви "специалисти" работят...

Ще помогнеш доста ако предоставиш лог отново на DDS (както беше направил по-рано) и на ESET SysInspector:

1) стартирай я, скролирай до долу и кликни I Agree, след което изчакай да събере информацията;

2) меню File -> Save Log;

3) потвърди с Yes;

4) не променяй изходния ZIP формат, запази файла на удобно за теб място и го прикачи после към коментара си (не го разархивирай).

Link to comment
Сподели другаде

Ти ако няма да помагаш кажи.Тези файлове седяха достстъчно.Ако нямаш време не е трудно да го напишеш.Няма да пускам корени на този компютър.За какво трябвя целия форум да чете информация за компютъра.B-boy ми помогна доста,така че ако не ти се занимава кажи.Имам да правя диск чек на целия хард диск.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...