Прехвърляне към съдържание

Снимка

Желания за превод и линкове към превод на програми

• Моля, влезте, за да отговорите
177 отговора по тази тема

#151 Pop Stavri

Pop Stavri

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения
  • Живущ в:Варна

Публикувано: 27 September 2010 - 21:21

Здравейте!
Ще бъда много благодарна,ако някой се наеме да преведе AUTOCAD CIVIL 3D 2008 или може някой да ми каже как мога аз да си я преведа!!!!

Трудна работа ! Едва ли някой ще се хване да я превежда безплатно, а очевидно от Autodesk също нямат голям интерес продуктите им да са на български. Преди време усилено търсих превод на AutoCAD 2008, пущах множество призиви за помощ на различни места , но уви. Заех се сам и поради липса на знания и умения в подобен род начинания , май си избрах най-трудният начин - пряка редакция на мета таговете (мисля, че така се води). Не е нещо сложно, но пък отнема много време и до момента съм готов с по-голямата част от менюто на AutoCAD. За останалата част просто нямам идея кога и как ще я направя - някои от думите не разбрах как точно да ги преведа, за повечето команди и съкращения да не говорим .... Използвах за целта едно ръководство и смея да твърдя, че до момента превода е точен. С други думи превеждам менюто, но цялата програма не е по силите ми.

Така изглежда прозореца на AutoCAD 2008 след промяната на български ! :bgflag:
Прикрепен файл  AutoCAD.png   203.08К   55 Брой изтегляния

#152 Joro_85

Joro_85

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 5 мнения

Публикувано: 29 November 2010 - 00:42

здравейте
имам нуйда от превод на една малка програмка, но не мога да отворя фаила с езика.(няма с какво) и се питам ако дам един линк дали някои ще ми помогне
http://fail1.hit.bg/INFOS.ENG

:bgflag:
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

#153 harhal

harhal

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 365 мнения
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 29 November 2010 - 19:53

здравейте
имам нуйда от превод на една малка програмка, но не мога да отворя фаила с езика.(няма с какво) и се питам ако дам един линк дали някои ще ми помогне
http://fail1.hit.bg/INFOS.ENG

Така няма да стане (само с това файлче). Ако има възможност за превод, авторът на програмата трябва да има помощна програма за превод. Не казваш и коя е програмата.

Колкото повече знаеш, толкова повече разбираш колко много не знаеш!

#154 mpmp

mpmp

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 25 December 2010 - 23:45

Публикувано изображение
MPEG Video Wizard DVD е продукт, който комбинира в едно всички останали продукти на Womble Multimedia Inc - MPEG Video Wizard и MPEG2VCR. Характерно за програмата е премахване на комерсиалните части (рекламите) от вашите филми, заснети от телевизията, без прекодиране, което означава че записът ще бъде 1:1 с оригиналният, без никаква загуба на качеството. Особеност на програмата е функнцията "smart rendering" - способността й да прекодира само местата в случаите, които го налагат. Същото важи и за момента, когато трябва да добавите преходни ефекти между клипове, което е свързано с прекодиране, програмата работи в интелигентен режим, като обработва само мястото на прекодирането.
Публикувано изображение

Програмата инсталира езиковите си файлове в папка Language и поддържа английски, немски и китайски. Линк за езиковия английски файл.

Ще ви бъда благодарен ако някои направи превода на български на тази прекрасна програма.

#155 Ранко

Ранко

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 14 February 2011 - 18:08

Ръкавицата хвърлена! Предизвикателството прието, сър! Потапям се в дебрите на .sib файла. :blink:

Edit: Вчера седнах и за около час и половина преведох около 30% от програмата. Ако в събота и неделя ми остане свободно време, до понеделник мисля че ще има готов превод.

Не се мъчи да я превеждаш, вече те изпреварих :bgflag: За "FastStone Image Viewer 4.3" превода е готов. Можете да го изтеглите от:

Линк 1

Линк 2

#156 İsmailBedel

İsmailBedel

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения
  • Живущ в:Истанбул

Публикувано: 16 February 2011 - 12:22

На всички желаещи ще изпратя пълен превод на AutoCad и подробно обяснение.
Превода е лично мой и е универсален за 2007-8-9-10.
Форматът е КЮ. Не поддържа Риибон функцията.Скоро ще му правя тази
добавка но нямам лиценз за 2010.На тези варианти съм паснал менюто
посредством официалната руска версия.Около 2.75 мб.

#157 Гост_cybertek_*

Гост_cybertek_*
  • Guests

Публикувано: 13 March 2011 - 17:06

Абе някой няма ли да преведе Malware Defender,като гледам,май доста хора вече я използват и искат да се научат да работят със програмата,и ако е преведена на български ще е още по-добре.Мерси.

#158 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23013 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 13 March 2011 - 17:22

Превод на програмата няма да има. Вече съм предложил на автора да я преведа, но той не е заинтересован от езици, различни от китайски и английски.
Съществува възможността за превод на самия изпълним файл - т.нар. от мен "селски" метод, но той не би бил официален, би бил в нарушение на лиценза на програмата и би бил адски неудобен, защото ще трябва всяка нова версия да се превежда наново от нулата.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#159 SWASTICA

SWASTICA

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 162 мнения

Публикувано: 25 March 2011 - 04:56

Привет на всички.

Представям ви НАЙ - УДОБНАТА програма за напомняния/аларми - WinAlarm.

Това е всевъзможно най - прекрасния софтуер. Програма ви заема НИЩОЖНИ ресурси, вероятно няма да затрудни и компютър на въглища. Голяма е ЕДВА 1.8 MB , а интерфейсът и е изключително приятен.

Програмата има доста функции, които за мен са изключително приятни. Когато дойде време да ти напомни нещо, спира филмът, който си загладал във захлас и не спира, докато не и кажеш да спре (натиснеш определения бутон или върху напомнянето). Има много приятна музика докато известява... Тук идва готината част - можете да си заредите ваша песен, която да ви събужда, напомня и etc. Можете да забранявате алармите, можете да ги пускате всекидневно, седмично, месечно или ДОРИ годишно. Можете да въведете всички неща, които трябва да направите - дати, рожденни дни и каквото се сетите. Можете да пишете произволно съдържание в алармата:

Пример: "Свърши ли оная работа, където трябваше да ходиш до онзи, бе, галфон?" :haha:

Програмата предлага и възможността да си настроите напомнянията само в определен ден от седмицата (всяка седмица). Още по - хубавото е, че има лог файл, който помни всички ваши задачи/бележки/аларми, дори вие да сте ги премахнали от самата програма. Има и още допълнителни екстри, но вие ще си ги разгледате като я свалите.

Програмата е преведена от мен, но тъй като все още не мога да се свържа с автора, който да добави българския език към програма, ще добавя езиковия файл, който вие ще добавите в необходимата папка.

Можете да свалите последната версия на програмата от тук:

WinAlarm

Превода на програмата може да изтеглите от тук:

Прикрепен файл  Bulgarian.rar   4.04К   18 Брой изтегляния

След като сте инсталирали програмата ще трябва да "инсталирате" и езиковия файл. Това става много лесно:

Разархивирате "Bulgarian.rar" в избрана от вас папка/място. Разархивирания файл (Bulgarian.lng) ще трябва да сложим в папката на програмата. (Обикновен "Extract to" за по напредналите потребители)

Копирате "Bulgarian.lng" и го слагате във C:\Program Files\WinAlarm\Languages.

Излизате от програмата, след това я отваряте и сменята езика на български. Това става от нейното меню > Language > Bulgarian.

Надявам се програмата да ви хареса.

Поздрави,

Свастика.

#160 İsmailBedel

İsmailBedel

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения
  • Живущ в:Истанбул

Публикувано: 29 April 2011 - 17:26

Искам да видя добре преведена програма за правене на ДВД и вграждане на Бг субтитри.

#161 Михаил Н.

Михаил Н.

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 17 мнения

Публикувано: 19 July 2011 - 12:46

Здравейте ако някой ми каже от къде мога да си намеря български интерфейс з NERO 7 ESSENTIALS ще съм му много благодарен.

#162 gogu ля

gogu ля

професионален кибик

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 113 мнения
  • Живущ в:Поручик Чунчево
  • Интереси:Краставиците убиват! Всяка изядена краставица ви доближава до смъртта.

Публикувано: 19 July 2011 - 13:34

виж това върши ли ти работа. http://dox.bg/files/dw?a=c7961d8a8b

#163 Михаил Н.

Михаил Н.

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 17 мнения

Публикувано: 19 July 2011 - 14:14

Благодаря много ще ми върши работа.

Бих искал да попитам дали има превод на български или руски за програмата WINXP MANAJER

#164 VIS

VIS

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1370 мнения
  • Живущ в:Сандански
  • Интереси:Много :Р

Публикувано: 19 July 2011 - 20:09

Не успях да намеря програма с подобно име "WINXP MANAJER"
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

#165 Михаил Н.

Михаил Н.

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 17 мнения

Публикувано: 20 July 2011 - 10:03

WinXP Manager v5.1.2 Това е точното наименование на програмата жестока е самоче за съжаление няма Български или Руски а толкова време се рових във интернет но нищо.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители