Jump to content

Кампания за събиране на играчки


Препоръчан пост

:bravo: на Весо за страхотната идея. Надявам се, че това ще е само началото и ако успеем да се организираме, може да доразвием тази инициатива

и в други насоки. За по-лесно комуникиране мога да дам и телефон, но първо ми пишете на лични. Всичко е толкова лесно и просто, а накрая резултатът

ще е страхотен, вярвам го.

Действайте! :cap:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

За да стане инициативата по-голяма и повече хора да разберат за нея, пуснахме малко реклама и ако може пуснете по един глас:

http://svejo.net/home/link_summary/58295

http://dao.bg/story.php?id=20604

http://www.far.bg/more/n:7318?m=1&r=1&o=1

http://ping.bg/buzz/details/Kampaniya_za_s...st_na_dechitsa/

 

П.п. Това ще бъде добавено и в първия пост.

Link to comment
Сподели другаде

Чудесна инициатива!!!

Както казах днес и на Милен, предадох тази информация и на младежката организация Ротаракт във Варна.

Те се занимават с много и разнородни социални проекти, като предполагам могат да бъдат полезни и в случая.

Дадох им координатите на Мони, дано се отзоват.

 

Поздрави на всички, отивам да си разгледам играчките.. :)

Link to comment
Сподели другаде

Нещо страхотно!!!

 

Нашите приятели от Volvo клуба също се включиха в инициативата и то много здраво. Вижте подробности тук - http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=61048

Link to comment
Сподели другаде

Нещо страхотно!!!

 

Нашите приятели от Volvo клуба също се включиха в инициативата и то много здраво. Вижте подробности тук - http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=61048

 

Просто ми се стопля сърцето от такива писания.

За колегите от Волво клуба - в яслата, за която става въпрос, групата е една с около 25 дечурлига. А самото заведение разполага с голям двор и пясъчник. Но малките не ги допускат до там по обясними причини. Очевидно нещата придобиват мащабен характер, затова според мен получените играчки ще бъдат разпределени между повече ясли. И както се казва - днес у нас, утре и в други градове ...

 

УТОЧНЕНИЕ: яслата, за която става въпрос, е част от ОДЗ " Снежанка ". По моя информация ОДЗ има една ясла и четири групи с по четири подгрупи. Или с две думи - доста деца за радване. Приемам предложения как да постъпим.

Link to comment
Сподели другаде

Такаа, тук във Варна нещата се раздвижиха.

Може би и Мони ще сподели повече, но снощи хората от Ротаракт дори събраха лични средства за закупуване на определено количество играчки. :)

Отделно, след като предадох информацията за тази инициатива, служители от "Мауер Локинг Системс" ООД - гр. Варна, събраха около 2-3 торби с играчки, като те също ще бъдат изпратени на децата.

Много се радвам на този положителен отзвук и на факта, че все още има добри хора.

 

:)

Link to comment
Сподели другаде

Такааа.. дойде ми едно предложение, което предполагам че с ваша помощ може да се доразвие и да стане още по-добро.

 

Предлагам да направим няколко банера (тука някой може да даде конкретни предложения, какво точно да има на банерите), които да ги разпространим по други форуми и сайтове (естествено на доброволни начала) като по-този начин популязирираме инициативата стартирана от нашия рожденик: vesodimov.

Може дори да се помисли и за сайт, където в последствие да се публикуват снимки от детските градини(ясли), които са получили играчките.... като нищо инициативата може да придобие национален мащаб, пък и като чета положителните коментарите по форумите, отклика и желанието на хората да помагат, дори четох и за събиране на пари....

Link to comment
Сподели другаде

Slammer, идеята ти е повече от чудесна. Аз съм ЗА !!! А относно изработката - в нашия форум има доста майстори.

Аз, обаче, искам да попитам нещо: възможно ли е / понеже очевидно кампанията набира скорост и мащаб / да бъде изработен и пуснат сайт www.dadarimusmivka.softvisia.com в който да се публикуват снимки и подробности за направените дарения ? Някоя блог система или форум ... ? Аз лично се ангажирам в Русе даренията да бъдат документирани надлежно. А ?

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм "ЗА". Идеята е много добра. Мисля си, че ако се съберат стотици хора и всеки месец събирайки по няколко левчета, 2-3-5 кой колкото може, всеки месец ще може да накараме децата да се усмихват като им даряваме играчки да се веселят :)
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм "ЗА". Идеята е много добра. Мисля си, че ако се съберат стотици хора и всеки месец събирайки по няколко левчета, 2-3-5 кой колкото може, всеки месец ще може да накараме децата да се усмихват като им даряваме играчки да се веселят :)

Не че е лошо да се събират пари, но все пак първоначалната идея беше да се събират запазени стари играчки.

Link to comment
Сподели другаде

Не че е лошо да се събират пари, но все пак първоначалната идея беше да се събират запазени стари играчки.

Да, прав си. Но мисля, че много от хората или са изхвърлили играчките си или просто са ги дали на други деца.

Link to comment
Сподели другаде

Сладури,

 

В края на тази седмица (петък) ще изпратя първата вълна с играчки към Русе, за да може Весо да ги занесе на дечицата. В тази връзка искам да помоля всеки, който е събрал играчки или иска по някакъв начин да се включи в инициативата, да се свърже с мен или с хората по региони, за да организираме нещата и да изпратим каквото сме събрали на този етап. А след това започваме втория етап... и третия... и четвъртия... и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...