Прехвърляне към съдържание

Снимка

Футбол

• Моля, влезте, за да отговорите
212 отговора по тази тема

#1 ostavime

ostavime

31-ва титла!

• Banned
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 130 мнения

Публикувано: 02 April 2006 - 22:41

2 думи след мача.
В ЦСКА няма екип. Това е най-големия проблем. Треньори идваха и си отиваха - резултатът неособено впечатляващ. И за мен основната причина е в атмосферата в клуба. А тя от години е отровена, а и никой не си е на мястото.
Не става въпрос за днешния мач. Той е само един епизод. Епизод от много дълго ходене по мъките. Което още доста ще продължи. Заради чиновниците в канцелариите.
Никой и нищо не може да ме убеди, че тези момчета са от нивото на Нафтекс. Защото ЦСКА днес игра като отбор обречен на изпадане от А група. И това е така, защото го няма екипа в лицето на ръководството.
След издънка като тази, през пролетта на 2006 всички трябва колективно да подадат оставки. Защото това е провал за всички ръководещи клуба, до последния човек. И първи, който трябва да хвърли оставката си е Стефан Орманджиев като най-високопоставен. Без значение, че е на изборна длъжност, както обича самия той да казва. Ей така символично.
Ако този отбор не е изиграл добър мач при Йешич мога да приема за нормално сърбинът да е сочен за главен виновник. Но няма как да забравя миналата календарна година. Тогава отборът бе като юмрук. Сега не е.
Спортнотехнически анализ не ми се ще да правя. То е излишно. Със сигурност Конелиано би стоял по-добре в офанзивен план.
За съжаление, най-вероятно онази престъпна шайка бездарници по върховете в клуба ще остане. Йешич ще бъде уволнен, дали сега дали в края на сезона. И на негово място ще дойде поредния мишок, който да отбива служба на "Армията".
Така или иначе в новата ни история след 1992 година освен изпитаните стари пушки Паро и Пената само и единствено Миодраг Йешич ще се запомни с нещо добро в ЕКТ. Другите се проваляха гръмко един след друг.

Време е да се замислим...

Мнението беше редактирано от ostavime: 16 August 2006 - 10:33

#2 Novkov

Novkov

Resentful Scouser's Admin

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 108 мнения
  • Живущ в:Варна
  • Интереси:Liverpool, Audi, IPB

Публикувано: 03 April 2006 - 05:03

Според мен наистина ЦСКА имат нужда от промяна. Не владееха изобщо топката, пълна скръб бяха. От целия мач разбрах, че имат добра защита(то как ли не като целия отбор си е в наказателното). Ако ЦСКА се бяха опитали по-сериозно да атакуват щяха да открият повече възможности и пространства на Левски да бележат. Ето няколко новини относно дербито:

Футбол: Станимир Стоилов: Съжалявам, че не разгромихме ЦСКА
20:40 02-04-2006

"Доволен съм от победата и спечелените три точки", заяви след дербито от 20-ия кръг на "А" група и победата срещу ЦСКА наставникът на Левски Станимир Стоилов, предаде репортер на БГНЕС.
"Въпреки сгъстения цикъл, футболистите се постараха да играят по най-добрия начин. За жалост пропуснахме доста положения и аз лично съм разочарован, че не разгромихме нашия противник. Първенството все още не е решено. Предстоят доста мачове, в които всеки може да загуби точки", каза Стоилов на пресконференцията след мача.
БГНЕС

-

Футбол: ЦСКА - Левски 0:1
19:58 02-04-2006

В централния мач от 20-ия кръг на първенството в "А" група символичният домакин ЦСКА загуби с 0:1 дербито на българския шампионат от Левски с 0:1, пред близо 16 000 зрители на ст. "Васил Левски" в столицата.
"Сините" упражниха силен натиск към вратата на съперника си още от началото на срещата и до 11-та минута вече имаха три добри голови положения, като Даниел Боримиров и на два пъти Елин Топузаков пропуснаха, а и вратарят на ЦСКА Оливър Ковачевич се намесваше навреме. При една негова грешка обаче, в средата на полувремето, пропусна да се разпише Седрик Бардон, а в 36-та минута Томашич отново пропусна да изведе Левски напред в резултата. За цялото първо полувреме футболистите на ЦСКА отправиха един удар извън вратата на съперника си и преминаха само няколко пъти централната линия на терена. През вторите 45 минути
играта вървеше по-равностойно, с леко териториално превъзходство на Левски. В 59-та минута за нарушение на Кирил Котев срещу Христо Йовов в наказателното поле на армейците, италианският рефер Лука Паланка отсъди дузпа, която Георги Иванов превърна в гол. Вратарят Ковачевич улови ъгъла, но топката премина под плонжа му. След гола "червените" поеха инициативата и атакуваха повече, а съперникът им заигра по-затворено. В 69-та минута от мача, след ъглов удар, ЦСКА създаде първото си голово положение: при ъглов удар, от 3-4 метра пред голлинията, Фортадо би над гредата.

Голмайстори: 0:1 Георги Иванов /60`-дузпа/

Жълти картони: Хидиуед /40`ЦСКА/, Боримиров /77`Левски/, Янев /79`ЦСКА/, Фортадо /82`ЦСКА/, Трика /90`ЦСКА/, Якирович /90`ЦСКА/

Левски: Петков, Станислав Ангелов, Топузаков, Томашич, Вагнер, Боримиров, Ричард /55`Миланов/, Бардон /90`Букарев/, Телкийски, Йовов /82`Коприваров/, Георги Иванов.

ЦСКА: Ковачевич, Даниел Георгиев /46`Фортадо/, Валентин Илиев, Александър Тунчев, Бранеков, Кирил Котев, Хидиуед /82`Трика/, Георги Илиев, Гъргоров /67`Якирович/, Тодоров, Янев.

Главен съдия: Лука Паланка /Италия/.
БГНЕС

-

Футбол: Валентин Илиев: В ЦСКА няма криза, титлата не е загубена още (дали?)
20:24 02-04-2006

Централният защитник на ЦСКА Валентин Илиев каза пред журналистите след загубата от Левски с 0:1, че в отбора няма криза и титлата още не е загубена, предаде репортер на БГНЕС.
"В ЦСКА няма криза. Не мога да правя оценки в момента. По-слабо играхме и това е. Всички имахме желание да покажем качествата си, но не се получи. Не знам защо стана така. Аз не мога да давам спортно-технически коментар, това е работа на треньора. Има още мачове, титлата не е загубена, ще търсим начин да я спечелим. Утре имаме тренировка, там ще ни каже Йешич каквото има да ни казва", каза Илиев.
БГНЕС

Мнението беше редактирано от Liverpool: 03 April 2006 - 05:03

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#3 MasterRalf

MasterRalf

softvisia's friend

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 206 мнения
  • Живущ в:В лампата!

Публикувано: 03 April 2006 - 08:22

Аз не мога да разбера само защо винаги има толкова спорове и омраза между двете агитки, като футболистите си излизат и си ходят по дискотеки и клубове заедно и изобщо не им пречи, че единият бил червен другият син.. Някакви ултраси и побоища какво ли още не. Като гледах 1-2 филма за хулиганството в Англия, там положението е още по-сериозно, а после ние сме били много зле и не сме можели да си оправим мачовете. Да но не пускаме димка в клуба на противниковият отбор и не ги чакаме навън с бухалки, боксове и бутилки или поне аз не съм чувал за такива случаи. Вчера ЦСКА наистина не играха на ниво и даже реших че може мача да е купен, но на кой му пука вече след като и в цяла Европа е така. Преди няколко години се видях с един познат, който станал мутра. Някаква друга мутра отишла при него да си пият и докато си говорили стигнали до темата за футбола. Моето момче (ще го наречем Пешо) се чудело кой ще вземе купата и защо аджаба на него никой не му бил казал. Другият му казал еди кой си и че всичко е ясно (като говорим за 3 или 4-ти мач след началото на сезона), Пешо сложил 500 кинта на Еврофутбол и взел 10 000. Кой ти ги дава? Лошото е че дугият му казал още резулатати от по-ниските лиги на Англия, Германия, Швеция и още доста, но за какво са му на една мутра толкова пари. Жалко само че ме извика чак като тръгна да черпи и не можах да намажа :( Така че няма за какво да се притесняваш ако е бил купен навсякъде е така, пък и ние сме свикнали, но ако наистина има проблем ЦСКА трябва да го оправи. Нали не бяха в криза, пък и да паднат от Левски след като е играл и в UEFA и не се очакваше да играят за купата изобщо и няколко дена по-рано бяхме играли с Шалке и ни убиха цялото самочувствие... Нищо де догодина ще видим и шампионска и УЕФА по отблизо, което пък е добра новина. Браво и на двата отбора за представянето през сезона и дано да изкараме поне едно 4:0 че да видим Левски на полуфинал! Мисля че си го заслужиха.
Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват. Виктор Грейсън
Хората те оценяват най-пълно, когато положат цветя на гроба ти.(Кърт Вонегът)
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.
Публикувано изображение

#4 Slammer

Slammer

Half Gabrovetz

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1261 мнения
  • Живущ в:Севлиево
  • Интереси:жена ми.....

Публикувано: 05 April 2006 - 20:57

Днеска треньорският екип на ЦСКА е подал оставка.
Добрите приятели, си остават ... много добри приятели!

#5 vincenzo

vincenzo

Thirsty for sciences

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 302 мнения
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 05 April 2006 - 21:38

Имам чувството,че ЦСКА сa в същото положение,в което са и РЕАЛ МАДРИТ. ;)

Мнението беше редактирано от vincenzo: 05 April 2006 - 21:39

Публикувано изображение
Публикувано изображение

#6 bat-stan

bat-stan

Нинджетурката Костинджа

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 129 мнения
  • Живущ в:Севлиево

Публикувано: 05 April 2006 - 21:44

Пламен Марков е новият старши треньор на ЦСКА
Успех! :rolleyes:

Мнението беше редактирано от bat-stan: 05 April 2006 - 21:44

(\__/) Дис ис Зайо. Копи хим ин
(='.'=) йор сигничър то хелп хим ту
('')_('') конкър дъ уърлд

Публикувано изображение

#7 vincenzo

vincenzo

Thirsty for sciences

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 302 мнения

Публикувано: 05 April 2006 - 21:57

Дано да ни провърви с Марко.Справи се добре с националният отбор,дано още по-добре да се справи с ЦСКА.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#8 MasterRalf

MasterRalf

softvisia's friend

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 206 мнения
  • Живущ в:В лампата!

Публикувано: 05 April 2006 - 23:19

Със здраве да си го ползвате и дано най-после ни биете, пък догодина и второ място на европейски турнир (след пъро за Левски разбира се;))
Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват. Виктор Грейсън
Хората те оценяват най-пълно, когато положат цветя на гроба ти.(Кърт Вонегът)
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.
Публикувано изображение

#9 rusimonov

rusimonov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 06 April 2006 - 01:42

Аз със закъснение ще изразя задовоството си от това че Левски отупаха ЦСКА.. Принципно един е отбора на народа и това е Левски, всички други тимчета са нещо като места за отдих и рекреация за Левски, осигуряват им топло приветствие от сорта на "Уууу ще ви..." и "Да го...", после на нивата става панаира на баира, едни танци луди, хоп, троп, раз, два, три и довиждане до следващият път!
Само Левски оле!

#10 Юнак

Юнак

ПОЧЕТЕН БЪЛГАРИН

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 240 мнения
  • Живущ в:Компир...
  • Интереси:Любознателен всезнайко.

Публикувано: 06 April 2006 - 08:31

Я чакай да ви обединя срещу мене, че ще се изпокарате. А нема смисъл - вервайте ми. :lol:
В България футбол НЯМА от ~20 години - има ДАЛАВЕРА.
Балъците сте всичките фенове. За вас негативните емоции, за "футбол"-мейкърите - паричките.
Нема нужда !
Рядко у нас футболист е трезвеник. Цигари, пиене, БИАД /пфу!/
Спортисти? - ха. Феърплей? - ха.
Успехи. B)

Оставиме - ти само ми ела в София - ще ти скъсам ушите. От какво те е срам, ва?!?!?! Ти да не си играч с № 12 ?!?!?

Мнението беше редактирано от Юнак: 06 April 2006 - 08:37

Публикувано изображение

#11 vincenzo

vincenzo

Thirsty for sciences

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 302 мнения

Публикувано: 06 April 2006 - 10:30

Я чакай да ви обединя срещу мене, че ще се изпокарате. А нема смисъл - вервайте ми. :lol:
В България футбол НЯМА от ~20 години - има ДАЛАВЕРА.
Балъците сте всичките фенове. За вас негативните емоции, за "футбол"-мейкърите - паричките.
Нема нужда !
Рядко у нас футболист е трезвеник. Цигари, пиене, БИАД /пфу!/
Спортисти? - ха. Феърплей? - ха.
Успехи. B)

Оставиме - ти само ми ела в София - ще ти скъсам ушите. От какво те е срам, ва?!?!?! Ти да не си играч с № 12 ?!?!?

Вярно,че нема в БГ футбол от много годиним,ама рядко има мачове,които са мясали на нещо!Поне Левски играха тази година на ниво.
Ако Оставиме е 12 играч,то аз съм 13 :P

Мнението беше редактирано от vincenzo: 06 April 2006 - 10:30

Публикувано изображение
Публикувано изображение

#12 ostavime

ostavime

31-ва титла!

• Banned
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 130 мнения

Публикувано: 06 April 2006 - 13:31

офф

Юначага, скоро ще да е. Има напредък, но още търсим квартира.

/офф

Винаги съм бил играч 12, че и 14. Пред телевизора. Там е по-сладко.

Йок ефект, но има идея.

Марков - честито. Гледам сега и нов Мерцедес му дадоха. :)

Мнението беше редактирано от ostavime: 06 April 2006 - 13:36

#13 trapped

trapped

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 201 мнения

Публикувано: 06 April 2006 - 21:28

Кой каза: И само Леееевски,само Леееевски,само Левски шампиоооон.

Aма на УЕФА,ако може.

Иначе горе главите на ЦСКА-рите. Загубихте от добър съперник.Няма защо да ви е срам.

Мнението беше редактирано от trapped: 06 April 2006 - 21:31

#14 benzinn

benzinn

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 207 мнения
  • Живущ в:София

Публикувано: 07 April 2006 - 12:25

Кой каза: И само Леееевски,само Леееевски,само Левски шампиоооон.
Aма на УЕФА,ако може.

За тази година явно няма да може:( , но другата се надявам да стигнем до финала.... ама не за УЕФА, а в Шампионска лига ;) :P
Въпреки всичко свалям шапка на момчетата, защото се представиха като европейски отбор и не отидоха като на заколение в Германия. За по-достойно представяне не мога и да си мечтая :) :D :)

Още веднъж БРАВО !!!
Публикувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение

#15 gaffer

gaffer

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 58 мнения

Публикувано: 08 April 2006 - 23:27

Вече не знам от какво да се срамувам....
Преди 15 минути по канал 3 Сашо Диков между другото каза, цитирам по памет, че в телевизията имат запис от интервю с Тодор Батков след мача с Марек, в което той заявява че на 2 април Левски ще подпечата шампионската си титла, и на учудения въпрос на Петя (репортерката) къде според него ЦСКА ще загуби 5 точки!!! (тогава), тои отговаря" Има каде"... Пророк...
и запис на Наско Сираков след мача с Литекс, които съветва журналистите да гледат първите 5 кръга пролетта и тогава да питат какво ще става с Левски с 7 точки изоставане...
България...Пророци...
Маи вече ме е срам че още съм тук....

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители