Jump to content

Къде и как да кача файл от РС-то в Интернет?


Препоръчан пост

няколко бг сървара ( лошо е че не виждта отвсекъде )

data.bg -> безплатна регистрация и получваш 250 МБ -> пращаш СМС или има си изброени други начини там -> имаш право да търсиш и да качваш до 2 ГБ -> пращаш още един СМС и получаваш още 2 ГБ ( или се обаждаш на админите и им даваш основателна причина да ти дигнат местото където казваш )

datacom.bg -> за съжаление е затворена за рег. иначе ако не се лъжа имаш достя място за качване

някой торент сърват -> да се регнеш във някой торент сайт и да получиш права за казване и да качиш торентите ( които носят ингормацията ти от компа ) с една дума теглят от компа ти какво има и какво си го направили във торент файл

 

за тея места се сещам за момента ( при въпроси за тях .. пиши ... ще ти помогна )

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

SURF_lady-Според мен торентите са най-подходящи за твоя проблем.Ще теглят направо от твоя компютър.

Доколкото разбрах точно това не я устройва - да теглят от нейния компютър (недостатъчно място). То тогава си прави компютъра файлов сървър, с HFS например, и готово.

Link to comment
Сподели другаде

SURF_lady-Според мен торентите са най-подходящи за твоя проблем.Ще теглят направо от твоя компютър.

 

BO6KO, как си представяш минимум 100 филма на един комп от 80 ГБ и торенти към тях?

Струва ми се че е леко невъзможно. То не че е невъзможно, но тогава компа ми не трябва да се ползва за нищо друго и за никакви други програми, което пак няма как да стане...

 

А да си взема друг комп и да го правя сървър отново няма как да стане, защото до колко знам няма как един кабел за нета да обслужва два компа...

Уффф вече незнам и аз :bored:

Link to comment
Сподели другаде

А да си взема друг комп и да го правя сървър отново няма как да стане, защото до колко знам няма как един кабел за нета да обслужва два компа...

Уффф вече незнам и аз :bored:

То един кабел може да си обслужва и 10 компютъра, просто връзката ще се дели, когат и двата компютъра я ползват. В този случай далеч по-изгодно би било да вземеш още един хард диск. :)

Link to comment
Сподели другаде

според мене ще е най-добре с датата

регистрира се ... админите трябва да са добрички и да и дадат повечко място и да качва колко иска ( лошото е че не се виждаот всякада датата )

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте...

Искам само да ви уведомя за решението на проблема ми. Може би не най-подходящо но просто не намерих друго решение.

И така решението на проблема ми се казва SoulSeek. Това е нещо като чат програма в която потребители от цял свят са се събрали в една "къща", ако мога така да го нарека, с много стаи на различни теми. Програмата ни предоставя възможност да споделяме дадени файлове с другите потребители. Та исках да кажа че една моя добра приятелка вече успя да изтегли и да гледа един от филмите. Лошото е че няма начин да ги кача всичките филми на едно, но ще ги качвам един по един.

А който иска и АКО иска ще му обясня как по точно действа програмата и въобще като цяло бих могла да напиша нещичко което знам за програмата.

Сега спирам преди да съм се отплеснала и да пиша неща които не им е тук мястото :)

Link to comment
Сподели другаде

А който иска и АКО иска ще му обясня как по точно действа програмата и въобще като цяло бих могла да напиша нещичко което знам за програмата.

Сега спирам преди да съм се отплеснала и да пиша неща които не им е тук мястото :)

Идеята е чудесна и смятам, че ще бъде много полезна на потребителите.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
BGShare - Българския 1-клик ХОСТИНГ

 

BGShare

Максимум Размер на файла: 700МБ

Лимит за Сваляне: Без лимит

Живот на файла: Без лимит

Адрес: http://bgshare.com/

Редактиран от IVAN
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте :)

Искам да попитам някой качвал ли е скоро файлове в rapidshare.de , защото аз днес качвах един и същи файл два пъти. Разбрах че са го преместили в rapidshare.com. Първия път го качих и си ми даде линкове и за сваляне и за изтриване. И аз понеже бях качила един rar файл със снимки и после го разпращам на 3-4 човека и всичките казаха че не искало да се сваля. Аз също пробвах. При мен също не искаше. Реших да го изтрия и пак да пробвам. Изтрих го аз и пак наново около час и половина чакане и пак си ми даде линкове за сваляне и за изтриване, но този път реших да изпробвам преди да разпращам и пак не искаше да ми го сваля. :lookaround:

А между другото свалям с програмата Флаш Гет. Незнам, но явно ще трябва да го разпращам по e-mail или ICQ, колкото и скоростта на качване да ми е слаба.

Идеята ми беше да го кача някъде, а после всички да си го свалят, понеже предположих че при някой скоростта на сваляне е по - голяма от тази на качване и ще стане по бързо да си го изтеглят от колкото аз да им го пращам.

Но.... явно идеята ми не сполучи :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Да ти кажа, аз изобщо не видях да може да се качва другаде, оасвен чрез http://www.rapidshare.com/.

Явно вече от там става.

Ето какво качих за проба и стана:

Тук!

Линковете работят! Вероятно си попаднала в момент, в който все още са работили по прехвърлянето .

Не сваляй с Флаш Гет. Мисля, че там ти е проблемът, ако въпреки всичко не ще. И на мен той не ми сваля от Рапида. Пробвай с друг- н-р: download master. Сваля без проблеми. Безплатен е и е доста приятен!

 

Успех! :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Къде бих могла да кача файл от компютъра си така , че да получа директен линк към него ... не линк от който да се сваля !? Опитах с дата , но по необясними за мен причини , въпреки , че клипчетата ми са под 10мб не искат и не искат да се качат , а "умната" модераторка така и не намери обяснение , което да ми заяви ... Бихте ли могли да ми кажете някакъв друг линк , който мога да ползвам за целта ? =( Ще ви бъда много благодарна...
Link to comment
Сподели другаде

Къде бих могла да кача файл от компютъра си така , че да получа директен линк към него ... не линк от който да се сваля !? Опитах с дата , но по необясними за мен причини , въпреки , че клипчетата ми са под 10мб не искат и не искат да се качат , а "умната" модераторка така и не намери обяснение , което да ми заяви ... Бихте ли могли да ми кажете някакъв друг линк , който мога да ползвам за целта ? =( Ще ви бъда много благодарна...

Пробваи с този саит 4storing можеш да качваш фаилове до 1.5GB :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...