Прехвърляне към съдържание

Снимка

Представяне на възможностите на ConvertXtoDVD

• Моля, влезте, за да отговорите
70 отговора по тази тема

#16 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 17 October 2007 - 15:15

Съжалявам за латиница, ама ми се прееба езика.. разширението не знам кое беше, но формата е .avi

Ето по-хубав пик на грешката, която ми излиза: http://softvisia.com.../Others/aaa.bmp

#17 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 18 October 2007 - 10:39

monityy, имам някакъв спомен, че има ограничения в изписването на файловете / хубаво ще бъде да дадеш тук съдържанието на log файла/. Преименувай файла като оставиш само името на филма без скоби, DVDRip и т.н. и пробвай пак.
Публикувано изображение

#18 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 18 October 2007 - 15:55

Мне... отново не стана,както каза ти оставих само името на филма и нищо друго... е,изписа същата грешка. :(

#19 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения

Публикувано: 18 October 2007 - 20:21

Ами освен отново да поискам log файла нищо друго не се сещам. А може да ползваш и бъгава версия ... Знам ли ... Дай log-а.
Публикувано изображение

#20 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 18 October 2007 - 21:11

http://i.data.bg/07/...616077_orig.jpg

#21 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 08:47

http://i.data.bg/07/...616077_orig.jpg

Според мен това не е ЛОГ-а, който се изписва , когато стане грешката. Опитай отново да вкараш проблемните файлове и когато ти покаже съобщението за грешка тогава копирай ЛОГ - а.
А междувременно може да пробваш следното: деинсталираш програмата, гасиш компютъра, пускаш компютъра, чистиш регистрите, спираш компютъра, пускаш компютъра, инсталираш версията от ръководството. Знам ли ... Успех и чакаме отзив за резултата.
Публикувано изображение

#22 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 09:45

http://i.data.bg/07/...616579_orig.jpg ето снимка,каквато искаше... ще го изтрия и пак ще го инсталирам ще ресна компа и ще видя дали тръгва...

#23 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 10:58

Май стана,в момента се конвертира(или както там беше думата)филма.Но защо докато за записва не виждам субтритрите,после ли ще се появят?

#24 vesodimov

vesodimov

Русенец

• Автори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1579 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 12:45

Май стана,в момента се конвертира(или както там беше думата)филма.Но защо докато за записва не виждам субтритрите,после ли ще се появят?

За начина на "вкарване" на субтитри е даден отговор на първата страница. Прочети и виж дали си направил необходимото. И кажи резултата.
Публикувано изображение

#25 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 13:13

eми имах такъв фаил (субтитле-1 стреам) и плюсче от пред... ако това е трябвало да имам.. ок.. а 1 въпрос ако може.. тази програма нали е за вграждане на субтритрите във филма?Защото аз не разбрах много точно,направих всичко както трябваше и след като се "Записа" или там каквото трябва да се прави спря и ми излезе един прозорец,който незнам за какво е,ще помоля да ми обясниш!Ето снимка:

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  __.bmp   2.25МБ   44 Брой изтегляния

#26 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4642 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 13:28

Слагаш един DVD диск в записвачката и даваш на бутона BURN, след като стане готово .. зимаш диска и го пускаш на DVD плеъра и казваш дали се е получило, това което искаш ;)

#27 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 13:45

а как да съм сигурна че после филма ще тръгне със субтритри?и да изхабя цял двд диск само за 1 филм при положение че има място за 5 не ми се иска..

#28 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4642 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 13:50

Еми за да си сигурна, че ще има субтитри трябва да пробваш все пак, нали ?
Но аз тъй като съм правил филми с тая програма и съм сигурен, че ще има.
А и с тая програма ще можеш да побереш по 2-3 филма в един нормален DVD диск.

#29 monityy

monityy

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 73 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 13:55

Е сега съм записала един филм,докъто се записваше в дясно нали имаше едно екранче и на това екранче докъто се записваше филма не излизаха субтритри,за това се притеснявам че няма да тръгнат после,и при теб ли е така?Другото което е че аз сега само тоя филм съм го записала,което значи че мога само него да кача, как да кача още с тая програма?

#30 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4642 мнения

Публикувано: 19 October 2007 - 14:02

Е сега съм записала един филм,докъто се записваше в дясно нали имаше едно екранче и на това екранче докъто се записваше филма не излизаха субтритри,за това се притеснявам че няма да тръгнат после,и при теб ли е така?

Да, на малкото екранче - няма субтитрите, но като го пуснеш на DVD Плеъра - ще има ( ако нещо не си объркала при настройките ).

Другото което е че аз сега само тоя филм съм го записала,което значи че мога само него да кача, как да кача още с тая програма?

В този случай си конвертирала само този филм и само този филм ще се запише.
Ако искаш други филми, пускаш пак програмата и добавяш другите файлове, които искаш:
Публикувано изображение

Обаче трябва размера, който го изписва долу:
Прикрепен файл  vso12bv8.jpg   22.5К   100 Брой изтегляния
Да не е повече от 4.7 GB(DVD диск) иначе няма да ти даде да го запишеш

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители