Jump to content

Проблем със зловреден код - рекламни банери и др. подобни


Препоръчан пост

Ако може да ме посъветвате какво мога да направя, че да се стартира нормално.

 

Не е зле да прочетете следните две теми:

 

Ръководство за поддръжка на Windows (XP, Vista и 7) [Revision 2.0]

 

Оптимизиране на Windows с цел по-добра производителност

 

Пишете дали има резултат след прилагането на стъпките в ръководствата.

Link to comment
Сподели другаде

За оптимизация на Windows ползвам често Auslogics BoostSpeed . Тя според мен е една от най-ефективните и безопасни същевременно програми за ускоряване и оптимизация на системата. Не е безплатна. Версия 5.5.1 беше най-добра.

Link to comment
Сподели другаде

За оптимизация на Windows ползвам често Auslogics BoostSpeed . Тя според мен е една от най-ефективните и безопасни същевременно програми за ускоряване и оптимизация на системата. Не е безплатна. Версия 5.5.1 беше най-добра.

Не съществува такова нещо като „програма за оптимизация“. Всичките, до една, са безполезни и лъжливи.
Link to comment
Сподели другаде

Не съществува такова нещо като „програма за оптимизация“. Всичките, до една, са безполезни и лъжливи.

Не съм напълно съгласен. Да, повечето са безполезни и само задръстват компютъра, но при положение, че се оставят инсталирани да работят непрекъснато. Специално Auslogic boost speed има много добри настройки за оптимизиране на системата в advanced. Ако се направят както трябва, а след това програмата се деинсталира съм наблюдавал значително ускоряване на машините. Новите версии са тежки и не ми харесват.  

Link to comment
Сподели другаде

Никоя оптимизираща програма не става. Само омазват ОС. Повечето функции са вградени в операционната система просто трябва да се поровиш, за да ги намериш. Всеки по-напреднал човек би се справил сам с оптимизацията на ОС. 

 

Подкрепям колегата Night_Raven

 

 

Не съществува такова нещо като „програма за оптимизация“. Всичките, до една, са безполезни и лъжливи.

+1

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...