Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Малко клюкарска информация :D

 

За финалите е забранено на Радо Стойчев да е в залата, но вчера влезнал човекът и дори отишъл в мястото, където са отборите, когато не играят. След това имаше упреци към охраната как е влезнал ...

 

Българчета с носии ще са зад отборите по време на награждаването с медали, с табелка и знаме ;)

 

Найден Найденов след пресконференцията направо щеше да се разреве :/ Не знам дали заради неща питани на пресконференцията или заради, че всеки му давал акъли какво да прави с отборът или заради всичко случващо се :/ :/

Link to comment
Сподели другаде

Че кой пък може да забрани на Радо да влезе като зрител??? Тези съвсем са изперкали :pissed:

Според мен, за да не ни боли толкова, не трябва да сме прекалени оптимисти, иначе болката след мача с поляците ще е непоносима. С този състав - толкова!

Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че единствено можем да се надяваме на 3-то място, защото 4-тото ни е отредено. Нека бъдем реалисти.. надявам се довечера да прекършим психиката на поляците, но те са много завършен отбор - не като нашия.
Link to comment
Сподели другаде

Събрахме се само оптимисти тука :haha: .За съжаление обаче и аз съм на мнение ,че за да победим Полша довечера ще ни бъде много,много трудно,да не кажа и невъзможно.Гледах и двата мача на поляците срещу Бразилия и Куба и наистина в момента са страховит отбор в супер форма.За разлика от турнирите който се проведоха в последните 2-3 години в които макар , че не бяха с нищо по добри от нас и не показваха кой знае каква игра винаги успяваха да заемат по предни места в класирането от нас.Все пак мач- с мач не си прилича, надявам се довечера на поляците играта да не им тръгне и да не се представят толкова добре колкото предните 2 мача,а ние пък за сметка на това да изиграем мача на годината и да играем в неделя и на финала.Ех мечтии..... :crosseyes:
Link to comment
Сподели другаде

Треньорът на поляците като сметкаджия ми се е запечатал. И в същото време отборът им играе доста пъргаво и оказва стабилен натиск. С Матей и Стойчев несъмнено щяхме да имаме по-големи шансове за надиграване на поляците, сами сме свидетели на грешките на недотам обиграните ни млади играчи и не така 'внушителен' тренер. Но какво пък - всяко зло за добро. Да се опичат отсега. Другата олимпиада е я къде е, само след 4 години (само...). Видяло се е, че сега няма да сме в оптимална форма и колектив.

 

Дано ме опровергаят нашите и тази вечер смажем дружина полска с една силна психика и хъс!

Link to comment
Сподели другаде

Става най-нормалното нещо на света, бият ни като селски тупан насред мегдан. Ама то си е в реда на нещата. Ние когато имахме селекций на световно ниво не направихме нищо, та сега с тия магистралки ли ще направим чудо. И нито съдията ни е виновен, защото ако сме отбор на място тези 2-3 точки за които си затвори очите се покриват с лекота, нито Казийски ни е виновен, защото като всеки човек той си гледа интереса, а че ние няма с кой да го заменим си е наш проблем.
Link to comment
Сподели другаде

Става най-нормалното нещо на света, бият ни като селски тупан насред мегдан. Ама то си е в реда на нещата. Ние когато имахме селекций на световно ниво не направихме нищо, та сега с тия магистралки ли ще направим чудо. И нито съдията ни е виновен, защото ако сме отбор на място тези 2-3 точки за които си затвори очите се покриват с лекота, нито Казийски ни е виновен, защото като всеки човек той си гледа интереса, а че ние няма с кой да го заменим си е наш проблем.

 

Мога да ти кажа, че тези точки които им подари на поляците направиха разликата им. След като направят разлика, започнаха да играят по-спокойно. В един третия гейм, когато разликата ни беше 1-2 точки, ако беше ни дал точка за нас, можехме да изравним и да направим някаква разлика. Но не той ги даде на поляците и затова в залата започнаха да викат по едно време "Мафия, мафия...."

Link to comment
Сподели другаде

Последните два мача нашите май играха със занижена мотивация и желание и не можаха да се опънат и на САЩ и на Поляците. Но и съдията много издразни с няколко осъждания.

 

На втората техническа почивка публиката изригна в увиквания, такова нещо не бях чувал досега, Всички викаха, залата ехтеше продължи сравнително същото и до края мачът, заедно с викания МАФИЯ. Накрая и съдиите ги изнесоха от друг изход, че като се събраха на съдийската маса част от феновете ги замериха и продължиха и след като се опитаха да ги изведат и по другия изход. За съжаление ще има санкции към федерацията за това държане на феновете. Днеска определено ми е чудно какво ще е положението в това отношение.

 

Успех на момчета днеска, заслужават медал!

 

Добавено: Интересен факт, че във финалната четворка има по един отбор от всяка от предварителните групи.

Link to comment
Сподели другаде

Четвъртото четвърто място за нас в Световната лига - 1994 , 2004 , 2006 , 2012 ;

Браво на поляците , честита им първа титла , изглежда наистина я заслужават , очаквах равностоен мач и дори превес за САЩ , но далеч не се сбъднаха предвижданията ми ..

Link to comment
Сподели другаде

Еми това е ... един път ще ни се падне да организираме голям турнир и точно преди него ще си пуснем обичайните скандали,отказвания и т.н .... Въпреки това мисля че има надежда за този нов отбор.... вижда се голямо желание в момчетата. Браво на Алексиев и Братоев за наградите. Особено за Алексиев който правеше толкова колебливи игри доста време ... дойде и неговото време да поведе отбора като един от най опитните. Напред към олимпиадата отново с очаквания за медал!
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...