Jump to content

Препоръчан пост

С риск да те обидя:матей си е заел позиция в леглото на стойчев,Стоичков толкова го обиждаха и обвиняваха пък не се отказа от националния,единствените българи с големи успехи в тениса са сестри Малееви и донякъде Цвети .

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Матей и Радо може да спорим с часове. Уважавам позицията ти. Бербатов и Стоичков не можем да ги сравняваме. Единия е перде другия не е. И Стоичков имаше късмет да се падне с едно златно поколение, а Берба имаше само двамата Петрови. Едно е да имаш 10 читави съотборници едно е 2. А за Гришо не си прав. Да изкарваме добри тенисистки ЖЕНИ. Той е първия МЪЖ с перспективи да постигне нещо голямо. Каквото и да постигне Гришо е голям - сега!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Моля ви се не измествайте темата и да не се зараждат спорове, че ще трия мнения и наказвам :bat:

 

Има си мач за трето място, дори и медали има за тях ;)

 

Гледах мачът Бразилия - Куба пълноценно и мога да каже, че Куба бяха доста по-добри от тях, Бразилия все едно не беше на терена, в нито един аспект на играта я нямаше, само в края на 2-рия и 3-я гейм се опитаха да направят нещо. Личната ми прогноза за тази група, че Бразилия ще бие Полша, както и Куба ще ги бие. Куба защото са единствения отбор, от тези шест, който не се е класирал за Олимпиадата и са нахъсани доста. Докато Бразилия са си Бразилия и ще утре няма въобще лесно да се дадат.

 

За съжаление нашият мач не го гледах, само края на всеки гейм. Но определено се радвам за победата, както се радвам че е публиката беше на ниво, безплатните билети се казаха думата. Надявам се все пак в петък да е пълничка отново. И полуфиналът е достааа близко ^_^

Добавено: В нашата група според мен САЩ ще бие и двата отбора. Та си мисля ние с/у Бразилия, САЩ с/у Куба.

Link to comment
Сподели другаде

Моля ви се не измествайте темата и да не се зараждат спорове, че ще трия мнения и наказвам :bat:

 

Има си мач за трето място, дори и медали има за тях ;)

 

Гледах мачът Бразилия - Куба пълноценно и мога да каже, че Куба бяха доста по-добри от тях, Бразилия все едно не беше на терена, в нито един аспект на играта я нямаше, само в края на 2-рия и 3-я гейм се опитаха да направят нещо. Личната ми прогноза за тази група, че Бразилия ще бие Полша, както и Куба ще ги бие. Куба защото са единствения отбор, от тези шест, който не се е класирал за Олимпиадата и са нахъсани доста. Докато Бразилия са си Бразилия и ще утре няма въобще лесно да се дадат.

 

За съжаление нашият мач не го гледах, само края на всеки гейм. Но определено се радвам за победата, както се радвам че е публиката беше на ниво, безплатните билети се казаха думата. Надявам се все пак в петък да е пълничка отново. И полуфиналът е достааа близко ^_^

Добавено: В нашата група според мен САЩ ще бие и двата отбора. Та си мисля ние с/у Бразилия, САЩ с/у Куба.

 

 

Ааааа Ванка не с лошо.Малко по емоционални бяхме с господина след мача. :haha: :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Ааааа Ванка не с лошо.Малко по емоционални бяхме с господина след мача. :haha: :haha: :haha: :haha:

За съжаление или щастие и аз не знам и това не съм чул :D .. гледах едва 10-15мин. само от мачът. Но това не е важно... важното е че бихме ;)

Link to comment
Сподели другаде

Също се извинявам за емоциите,все пак съм разочарован,че след тоолкова години чакане, при първото си домакинство на такъв голям форум се налага да излезнем на терена без половината си основни състезатели.Това в никоя друга държава не може да се случи.Толкова надежди ... за нищо!Евала на мъжете ,които днес бяха на терена и нямат претенции,а играят за себе си ,отбора и България!
Link to comment
Сподели другаде

Моля ви се не измествайте темата и да не се зараждат спорове, че ще трия мнения и наказвам :bat:

 

Има си мач за трето място, дори и медали има за тях ;)

 

Гледах мачът Бразилия - Куба пълноценно и мога да каже, че Куба бяха доста по-добри от тях, Бразилия все едно не беше на терена, в нито един аспект на играта я нямаше, само в края на 2-рия и 3-я гейм се опитаха да направят нещо. Личната ми прогноза за тази група, че Бразилия ще бие Полша, както и Куба ще ги бие. Куба защото са единствения отбор, от тези шест, който не се е класирал за Олимпиадата и са нахъсани доста. Докато Бразилия са си Бразилия и ще утре няма въобще лесно да се дадат.

 

За съжаление нашият мач не го гледах, само края на всеки гейм. Но определено се радвам за победата, както се радвам че е публиката беше на ниво, безплатните билети се казаха думата. Надявам се все пак в петък да е пълничка отново. И полуфиналът е достааа близко ^_^

Добавено: В нашата група според мен САЩ ще бие и двата отбора. Та си мисля ние с/у Бразилия, САЩ с/у Куба.

 

Ванка , малко си противоречиш , защото ако Куба бие и Полша ще са първи в групата си , и ако САЩ бие и нас и немците също ще са първи в групата си откъдето следва че няма как САЩ и Куба да се изправят един срещу друг

Моята прогноза е Ние срещу Куба и Сащ срещу бразилците , макар да се надявам на вариантът Полша , които също не е много благоприятен, но ми се струва по-добър от кубинци и бразилци :-8

Link to comment
Сподели другаде

Ванка , малко си противоречиш , защото ако Куба бие и Полша ще са първи в групата си , и ако САЩ бие и нас и немците също ще са първи в групата си откъдето следва че няма как САЩ и Куба да се изправят един срещу друг

Моята прогноза е Ние срещу Куба и Сащ срещу бразилците , макар да се надявам на вариантът Полша , които също не е много благоприятен, но ми се струва по-добър от кубинци и бразилци :-8

Оф, защото спя :D Тогава се пада ние с/у Куба и Бразилия с/у САЩ. Мерси ^_^

Link to comment
Сподели другаде

Да не си се заблудила нещо? Виж тук - http://www.fivb.org/...eduleFinals.asp

Ще има и малък финал, за трето и четвърто място. :)

 

Ох,вече не знам.В сайта на "Ивентим" пише,че ще е един мач.Днес ходих до залата - там на едно място пише,че ще е един мач,а на друго,че ще са два.Служителките на касите също казаха,че не са сигурни.Дано наистина са два :)

 

Моля ви се не измествайте темата и да не се зараждат спорове, че ще трия мнения и наказвам :bat:

 

Има си мач за трето място, дори и медали има за тях ;)

 

Гледах мачът Бразилия - Куба пълноценно и мога да каже, че Куба бяха доста по-добри от тях, Бразилия все едно не беше на терена, в нито един аспект на играта я нямаше, само в края на 2-рия и 3-я гейм се опитаха да направят нещо. Личната ми прогноза за тази група, че Бразилия ще бие Полша, както и Куба ще ги бие. Куба защото са единствения отбор, от тези шест, който не се е класирал за Олимпиадата и са нахъсани доста. Докато Бразилия са си Бразилия и ще утре няма въобще лесно да се дадат.

 

За съжаление нашият мач не го гледах, само края на всеки гейм. Но определено се радвам за победата, както се радвам че е публиката беше на ниво, безплатните билети се казаха думата. Надявам се все пак в петък да е пълничка отново. И полуфиналът е достааа близко ^_^

Добавено: В нашата група според мен САЩ ще бие и двата отбора. Та си мисля ние с/у Бразилия, САЩ с/у Куба.

 

А какво е точе,че ще можем да си избираме съперник?Как ще стане това и при какви условия?

 

Оф, защото спя :D Тогава се пада ние с/у Куба и Бразилия с/у САЩ. Мерси ^_^

 

Мисля,че по-добре да не се падаме с Куба..На този етап не мисля,че имаме големи шансове срещу тях. :X

Link to comment
Сподели другаде

Това беше метафора. ...

 

:) Именно - метафора!

Това са си два възгледа за начините на водене на отбора. Единия е този- всичко да се сведе до алгоритъм и да подсказваш на играчите точно какво трябва да правят във абсолютно всяка ситуация! Да това допринася за играта ( помня какво беше италианците като се появиха с лаптопите преди години и наблегнаха на статистиката, но помня и как ги биехме в "Зимния дворец" с хъс и сърце). Другият е, че треньорът на националния отбор най - вече трябва да сработва отбора и да го направи едно цяло - жив организъм с желание за победа.

Лично на мен ми допада повече втория вариант. Изобщо мисля че духа е по-важен. Затова и Теди Салпаров ми е един от любимците!

И още нещо исках да питам някой наблюдавал срещата на живо. Стори ми се че това броене на ДДЖ Джорджо малко сковаваше нашите. Така ли го почувствахте в залата?

Link to comment
Сподели другаде

Ох,вече не знам.В сайта на "Ивентим" пише,че ще е един мач.Днес ходих до залата - там на едно място пише,че ще е един мач,а на друго,че ще са два.Служителките на касите също казаха,че не са сигурни.Дано наистина са два :)

А какво е точе,че ще можем да си избираме съперник?Как ще стане това и при какви условия?

 

Два мача ще има - финал и малък финал.

 

Ще можем да избираме съперник, защото ще избираме утре дали да победим САЩ или да паднем от тях. Куба най-вероятно ще са първи в групата, затова ние като първи в нашата група ги избягваме тях. Ако ние сме втори - ще играем срещу тях.

 

 

Бразилците стягат багажа.Полша и Куба са на полуфиналите....

 

Ние също сме на полуфинал!

Link to comment
Сподели другаде

Честит полуфинал :)

Като гледам се разписали важните неща от днес.

САЩ според мен бяха равностойни на Германия. Но и Германия доста грешки направиха, а и мачът се реши в малки моменти, където е важен хъсът и късметът.

И при Бразилия-Полша беше г/д същото.

И прогнозата ми нещо въобще не се сбъдна :D

Link to comment
Сподели другаде

Два мача ще има - финал и малък финал.

 

Ще можем да избираме съперник, защото ще избираме утре дали да победим САЩ или да паднем от тях. Куба най-вероятно ще са първи в групата, затова ние като първи в нашата група ги избягваме тях. Ако ние сме втори - ще играем срещу тях.

 

 

 

 

Ние също сме на полуфинал!

 

Не е нужно да победим САЩ ,а просто да вземе два геима ! Доколкото мача за трето място , не виждам какво толкова се чудите и се главоблъскате , може просто да погледнете предишните години и като видите че винаги се е играло досега ще ви стане ясно че и тази година ще има.

Не е много трудно да се сетите , нали :magician: :coffee:

Link to comment
Сподели другаде

Поляците днеска размазаха Куба, но и те направиха доста грешно. Но не знам дали си даваха зор или не.

Както и при нас.. май не излязоха много мотивирани за победа, мисля че и вкара Скримов за експеримент, да види къде и как може да е полезен.

Надявам се утре да победим Полша и определено не знам дали това е добър вариант или не и четирите отбора са доста добри :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...