Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

http://www.eventim.b...1581/event.html

 

Това на какво прилича?Мисля,че все още мога да чета и разбирам кое за какво е.

 

Не се ядосвай, де..

Билетите, които са пуснати от 1 седмица насам, са за днес, утре и другиден. Т.е. мачовете от последния турнир на груповата фаза.

На мен ми е много странно това, че вече има билети за финалите. Та половината отбори не са ясни за финалите.. Да, но все пак са ясни датите, така, че мисля, че е има вероятност да е истина. :)

 

 

А и да поясня нещо, в случай, че не знаете. Тези "безплатни билети" не са всъщност безплатни. Те ще са закупени от "Доверие", защото не искат да дават парите като спонсор на федерацията или на някой друг, а на феновете. Поради тази причина те, с парите, които имат да дават за волейбол, ще купят билети за 150 000 лева и ще ги раздадат. Мисля, че искаха да ги дават на онлайн-купуващите, но не съм сигурен.

Link to comment
Сподели другаде

Не се ядосвай, де..

Билетите, които са пуснати от 1 седмица насам, са за днес, утре и другиден. Т.е. мачовете от последния турнир на груповата фаза.

На мен ми е много странно това, че вече има билети за финалите. Та половината отбори не са ясни за финалите.. Да, но все пак са ясни датите, така, че мисля, че е има вероятност да е истина. :)

 

 

А и да поясня нещо, в случай, че не знаете. Тези "безплатни билети" не са всъщност безплатни. Те ще са закупени от "Доверие", защото не искат да дават парите като спонсор на федерацията или на някой друг, а на феновете. Поради тази причина те, с парите, които имат да дават за волейбол, ще купят билети за 150 000 лева и ще ги раздадат. Мисля, че искаха да ги дават на онлайн-купуващите, но не съм сигурен.

 

Е,да,разбира се,че няма да са безплатни по принцип,но са нас - феновете - ще бъдат.

И на мен ми беше странно,че са пуснати билетите за финалите,щом още няма програма,но все пак си поръчах за Неделя,защото вярвам,че ако не на финал,то ще се борим поне за 3-то или 4-то място.В началото мислех да чакам,но без това имам възможност да отида само в Събота или Неделя,така че по-добре да съм на финалите :)

 

Мен ме интересува някой има ли представа дали "Арена Армеец" ще работи утре?В работното им време пише,че работят само в делнични дни,но не би ли трябвало да работят и през уйкенда,след като ще има мачове?

Link to comment
Сподели другаде

Аз този отбор не го виждам да се бори дори за 8-мо място! Ужасна игра просто.. Владо Николов нищо не може да направи. Дано пуснат Цецо в игра на финалите.

 

Би трябвало, когато има мачове, да работи залата ?

Link to comment
Сподели другаде

Ние сме 15000 фена на волейбола, които Данчо Лазаров преди месец нарече „шепа негодници”. Ние искаме неговата оставка и оставките на всички членове на управителния съвет на Българска Федерация Волейбол! Защо? - Единствено така ние ще премахнем корупцията, измамите и скандалите от българския волейбол и ще осигурим бъдеще на този любим на всички ни спорт!

Ние няма да дадем и стотинка на тази федерация, която харчи средствата на българските данъкоплатци по свое усмотрение, без да отчита своята дейност и разходи. Затова ние ще бойкотираме всички предстоящи мачове от Световната лига по следния начин:

- Няма да закупим билети за мачовете от Световната лига, които ще се проведат в зала „Арена Армеец София” В ПЕРИОДА 29 ЮНИ - 8 Юли 2012 г.

- Ще се съберем пред залата по време на всеки мач и ще покажем гражданската си позиция с искане за оставките на членовете на управителния съвет на федерацията

- Организираме протест преди мача България-Германия на 1 юли, неделя, от 17:00 часа, пред сектор „В” на зала „Арена Армеец София”

Подкрепете ни! Включете се в пълния бойкот на мачовете от Световната лига!

Link to comment
Сподели другаде

Едно въпросче може ли?

 

Не мислите ли така, че не помагате на отборът?

Мислите ли, че така въобще ще направите нещо...

Днеска имаше едвам 2000 човека в залата. Долу, където отборът излиза за да се качи в рейсът имаше агитка от 5 човека!?

На момчета им трябва подкрепа, а къде сте вие(ние)?

 

Като не си вземете билет какво правите.. нищо :/

 

П.п. Като имам време ще обновя темата ...

Link to comment
Сподели другаде

Промяна във федерацията наистина трябва , но защо това трябва да набъбва и да се случва точно в първата година , в която сме домакини на Световната лига, именно когато идва моментът на финалите и момчетата имат нужда от сериозна подкрепа и мотивация , плюс това тази година е Олимпиадата и както се вижда повечето отбори се подготвят за нея ( пр. Русия- миналогодишният шампион) и това дава още по-сериозен шанс на момчетата ни дори за спечелване на лигата , но вместо това излизат куп недоразмуния , свързани с първоначалното уволнение на Р.Стоичев , напускането от негова страна след това , самият Казииски се маха от отбора ,феновете се опитват да боикотират финалите и искат уволнението на Д.Лазаров наи-вече и всички други от федерацията ... пълна пумия точно когато отборът трябва да е много стабилен и готов за успехи , но по всичко личи че това може и за жалост да не се случи . Все пак се надявах и продълважам да се надявам че момчетата ще покажат здрава психика и ще триумфират тази година ! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Едно въпросче може ли?

 

Не мислите ли така, че не помагате на отборът?

Мислите ли, че така въобще ще направите нещо...

Днеска имаше едвам 2000 човека в залата. Долу, където отборът излиза за да се качи в рейсът имаше агитка от 5 човека!?

На момчета им трябва подкрепа, а къде сте вие(ние)?

 

Като не си вземете билет какво правите.. нищо :/

 

П.п. Като имам време ще обновя темата ...

 

И аз мисля същото.Тези протести са върха на глупостта!Не го ли разбрахте?! Ние ходим на мачовете,за да подкрепяме отбора,а не за да пълним джобовете на федерацията,но двете неща са свързани,така че .. няма как да правим едното,без другото да стане.Да не мислите,че на Данчо Лазаров му пука за вашите протести и че ще му накривите калпака с тях?!Сега сигурно ще кажете,че е по-добре,отколкото да се бездейства,но аз не мисля така (това не е правилният начин) - това са глупави действия,които не водят до нищо,освен да лишават отбора от подкрепата ни и то точно в момент,в който има най-голяма нужда!

 

По повод на поста преди мен - Аз пък съм сигурна,че ще триумфираме,независимо от снощната игра,защото не може да почиваш 2 седмици и после да си във върхова форма.Нещата ще си дойдат на мястото!

Link to comment
Сподели другаде

И аз мисля същото.Тези протести са върха на глупостта!Не го ли разбрахте?! Ние ходим на мачовете,за да подкрепяме отбора,а не за да пълним джобовете на федерацията,но двете неща са свързани,така че .. няма как да правим едното,без другото да стане.Да не мислите,че на Данчо Лазаров му пука за вашите протести и че ще му накривите калпака с тях?!Сега сигурно ще кажете,че е по-добре,отколкото да се бездейства,но аз не мисля така (това не е правилният начин) - това са глупави действия,които не водят до нищо,освен да лишават отбора от подкрепата ни и то точно в момент,в който има най-голяма нужда!

 

По повод на поста преди мен - Аз пък съм сигурна,че ще триумфираме,независимо от снощната игра,защото не може да почиваш 2 седмици и после да си във върхова форма.Нещата ще си дойдат на мястото!

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Въпрос на лично виждане за нещата. Дали този тип бойкот ще даде резултат ще се види. И аз мисля, че отбора трябва да се подкрепи, но ми писна някакъв дърт комунист и алчната му шайка да проваля нещата. Още ми е криво за аферата с Пламен на олимпиадата в Пекин. Да не говорим за кретенското решение да уволнят Пранди. А това с Радо вече беше последната капка. А на инженера както не му дреме, така ще му задреме из веднъж. Така че който иска отива в залата, който не - не отива. :) :) :)

Link to comment
Сподели другаде

Като цяло е тъпо това разделение на феновете. Принципно може и да се протестира и да се гледат мачовете, както беше и на предния турнир.

Замислете се и елата в залата!

 

Но в отборът си има проблеми. Жеков защо го няма, примерно?

Вчера на пресконференцията Найденов само това го питаха...

Интересен беше и въпросът към капитанът "Чувствате ли се по-добре с треньор Найден Найденов" (може като цяло и за отбора да е било, не помня) и той отговори само "Да.", така че да не може да продължат журналистите да го тормозят с други въпроси.

 

Да, федерацията направиха много грешни постъпки. Но не мисля, че и Матей постъпи добре с това оттегляне. На моменти дори и Радо не подкрепям. Уж всички мислят за отборът, но в момента дори феновете не мислят за него... получи се едно разделение на феновете, просто тъжна работа :/

Link to comment
Сподели другаде

В крайни случаи трябват крайни мерки! Да не смятате, че някой от нас иска да е навън? Или че не искам да съм вътре с момчетата?!? А като казах момчетата :) много добре знаят те защо залата беше празна и нито са се депресирали, нито са се притеснили... напротив - след половината грешки не сдържаха усмивките си!!! А, Иван, знаеш ли къде бях? Пред залата! Тази вечер също ще сме там, както и в неделя на протеста преди мача и по време на мача ще остана пак навън! Подкрепяйки момчетата! След мача ще отидем пред автобуса и ще ги поздравим. Изобщо не подценявайте умствените им способности, всичко, което правим е за тях, те са най-големите потърпевши от безобразията на Данча и федерацията и много добре знаят какво и за какво го правим :)
Link to comment
Сподели другаде

Редактирах си мнението отгоре, моля да го прочетеш.

 

Аз бях около терена, като доброволец - да помагам и на федерацията и на отборът(!!!) - мислейки за всички, и не мисля, че са били толкова усмихнати.

 

Еми елата вътре и ги подкрепяйте! Не мога да го разбера защо ще седите отвънка, повече може да направите вътре!

И мисля, че те ще се зарадват на феновете вътре, а не тези отвънка.. все пак там не могат да ви видят, а само ще четат за вас или чуят.

 

И се надявам наистина да има хубави агитки пред C0 след мачовете.. както беше на предните турнири :)

Link to comment
Сподели другаде

Как хубаво ще се улеснят нещата ако Лазаров се махне сега - Матей ще се върне и ще имаме шанс и за Световната лига и за Олимпийските игри, но не виждам как. Много се радвам, че Жеков не игра вчера, защото мача сигурно щеше да влезе в тайбрек с неговите простотии и калпави вдигания. Дано да го премахнат изцяло, макар че на този етап изглежда невъзможно... Надявам се силно Димитров да се налага по-смело от Найденов. Ако е разумен и независим треньор в близко бъдеще трябва да настъпят тези промени. Същото и за Владо Интриганта. А относно хората, които протестират - подкрепям ви докрай, все отнякъде трябва да се започне, ако млъкнем сега, после ще е късно.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...