Jump to content

Видео конвертиране за начинаещи – От DVD към avi


Препоръчан пост

Искам да конвертирам файлове от видео камера,които са в формат VOB в AVI.Направих всичко както е описано,но в първия случай избрах Audio Stream 0 Ac3 както е дадено и отдолу No Second Audio Track и като пуснах на домашно кино имаше картина,но нямаше звук.А в втория случай избрах и в двете полета Audio Stream 0 Ac3 ,тогава нямаше картина,а само звук и ми излизаше файла agk_tmp.Можете ли да ми помогнете,дали аз правя нещо не както трябва.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте на всички!

Първо благодарности за упътването. Следвах стъпка по стъпка букварчето, "мачках" DVD на 2 X 700mb. Никакви допълнителни настройки не съм правил. След приключването на операцията си получих двата файла, качеството напълно ме устройваше, но ... ужасен асинхрон на звук/картина. Къде бъркам или какво пропускам да направя?

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте.

 

Не успях да се справя със изтеглянето на предложената програма а много бих желал да я изпробвам виждам че ръководството което сте написали е чудесно а и отзивите за програмата са също такива.

Ще Ви бъда много благодарен ако ми обясните как да си изтегля програмата.

 

 

Благодаря Ви.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте

Много подробно е обяснено, точно като за прощапулник като мен:)

Но, колкото и да се мъчих да следвам точно инструкциите, ми изкарва една и съща грешка:

"Source image too small for this resize method"

Не мога да разбера- кое точно да оразмеря?Броя на СД-тата ли?Опитах, до 3 стигнах..не знам, не съм сигурен какво да направя

Благодаря

Link to comment
Сподели другаде

Не съм работил особено много с AutoGK, но мисля, че в случая самите ти входни файлове нещо не са в ред. Опитай с някакви други, ако имаш под ръка.

Препоръчай някоя друга програма, да опитам с нея?

Link to comment
Сподели другаде

AutoGK по принцип е една от най-дуракоустойчивите и надеждни програми. Иначе можеш да пробваш Total Video Converter или Any Video Converter, но не знам дали ще се справят.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
От къде мога да разбера точните настройки и кодеци които използва тази програма AutoGK в Virtual Dub Mod? Наистина е много добра. И бих искал със същото качество да мога да компресирам и .avi :) Много ми е важно да не ми се губят кадрите при компресиране. Не пука за качеството нито за размера на файла важно ми е единствено да не ми се губят кадри тъй като видеото ми е с таймкод. Ако можете да помогнете с настройките много ще съм ви благодарен. А единствено AutoGK постига желания резултат, но само от ДВД :)
Link to comment
Сподели другаде

Доколкото AutoGK предлага настройки, можеш да ги промениш като кликнеш Advanced Settings.

 

Да ама виждам, че използва и VirtualDub Mod-a. Там ме интересува няма ли как да ги погледна точно какви са

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

здравейте,

много добро описание и добра програма за рипване!!!

но иска да ви помоля за по-точно описание за вкарване на субтитрите!!!

за анимациите с бг-аудио никакъв проблем,но с другите филми ...

какво правя до момента:

1.с двд шринк махам всичко ненужно(даже и буквите след филма-пада с 100-200мб)

2.оставени са само аудио(ен 5.1)и суб (бг)

3.слагам vts_01_1 (тук да кажа ,че ми се получава разширение IFO-затова на един юзер по-горе не му се получаваше аудиото)

4.изходен фаил......н.зн.

5 избирам субт.-бг

след като се конвертира филма всичко ОК. но няма суб към него. или има нянкакви файлове в папката но те не се стартират.

поздрави на всички

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...