Jump to content

Информация за магазин.


Jezza

Препоръчан пост

Здравейте. Предварително се извинявам, ако това не е правилният раздел за подобни въпроси, но по-подходящ не намерих. Издирвам информация относно магазин Stantek (http://stantek.com/). Не съм го чувал магазинът и сега попаднах на него. Въпроса е, че си харесах малко хардуер, но тъй, като не знам нищо за магазина реших да поразпитам из форумите.. Та, някой пазарувал ли е тях? Ползвал ли е услугите на сервиза им? Изобщо всякаква информаия е добре дошла! Според това, което си харесах в сайта им, евентуално ще им кихна 500 лв., което не си е малко и не искам да се "опаря".. :S

Благодаря Ви предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Stantek е относително популярна фирма като цяло, която не се слави с кой знае какво. Общо взето фирма като фирма. Що се отнася до сервиза аз лично не съм имал контакти с техни сервизни техници, но мой познати, които са имали не са очаровани (което всъщност е често срещано при 90% от фирмите). Аз лично бих ти препоръчал да разгледаш Iskampc. Там нещата са значително по-сериозни що се отнася до качеството на сервизното обслужване, а и като цяло.
Link to comment
Сподели другаде

Еми някакъв пич ми предложи частите на сравнително по-ниски цени, но се оказа, че не работи за Stantek.. Каза ми, че частите ще имат гаранция към Stantek, но реално той не е техен служител. Просто свързвал хората с доставчици за да получавали по-ниски цени..

И нормално съм си наивен и съмнителен, та, чудя се дали няма да стане така, че той да се сдобие с 500 лв., а аз със чаша студена водичка за успокоение... :S

Мерси все пак за информацията. :)

Между другото, ако някой се е сблъсквал с подобен тип "услуги", моля да сподели опит.

Благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...